Aşk hayatında sizi prenses gibi hissettirecek 4 burç

Sanem

Emektar Üye
Mesajlar
16,136
Puanları
353
Tepkime puanı
9,820

Aşk hayatında sizi prenses gibi hissettirecek 4 burç​

Konu ikili ilişkiler olduğunda hepimiz kendimizi iyi hissedeceğimiz, bize iyi hissettirecek biriyle birlikte olmak isteriz. Hayatımızdaki insan bize ne kadar özel olduğumuzu gerek sözleriyle gerekse hareketleriyle hissettirebilir. Peki ilişkilerde bizi prensesler gibi hissettirecek o romantik partnerler hangi burçlardan çıkıyor? İşte ilişkilerde sizleri bulutların üstünde hissedecek kadar mutlu edecek o burçlar…​


Aşk hayatında sizi prenses gibi hissettirecek 4 burç

Romantizm pek çok farklı şekilde olabilir. Bazen alınan düşünceli bir hediye, bazen ise söylenen tek bir söz bile size prensesler gibi hissettirebilir. Ancak bazı burçlar var ki konu romantiklik olduğunda ellerine kimse su dökemez. Tanıyabileceğiniz en romantik burçlar ise şöyle…GÖREBİLECEĞİNİZ EN ROMANTİK BURÇ: BALIK
Filmlerde gördüğünüz romantizmi arıyorsanız sizin için en doğru burç balıktır. Aşık olduklarında hem kendilerinin hem de karşılarındakinin ayaklarının yerden kesilmesini kolayca sağlayabilir. Çok küçük bir çaba göstererek içlerindeki potansiyeli kolayca ortaya koyabilirler.Kendinizi bir peri masalının içinde hissetmek istiyorsanız balık burçları sizin için ideal bir eş olacaktır. Filmlerdeki aşkın var olmayacağını düşünenleri haksız çıkarak balıklar, ilişkilerinin temeline aşk ve birlik duygusunu koyarlar. Bir balık burcu eşinizin olması demek hiçbir zaman yalnız hissetmeyeceğiniz ve hep özel hissettireleceğiniz anlamına gelir. Balıklarla yaşanan ilişkiler bu duygu yoğunluğu ve birlik hissi nedeniyle her zaman unutulmaz olacaktır.


SESSİZ ROMANTİKLER: BOĞA
Oldukça duygusal bir yapıya sahip ancak bunu belli etmeyen boğa burçları aynı zamanda tutkulu ve özverilidir. Sevdikleri insanın mutluluğu ve rahatı için dünyaları önüne sermeye hazır olan boğalar, sizin tam bir prenses gibi hissetmenizi sağlamada doğuştan yeteneklidir.


Ancak bu burçtaki kişilerin duygularını hemen belli etmedikleri ve yavaş hareket ettikleri de bir gerçektir. Boğa burçlarının aşık olması, ayaklarının yere basmasını, doğal ve acelesiz davranmalarını sağlamaktadır. İlişkinin en başında yavaş ve emin adımlarla ilerleyen boğalar, ilerleyen dönemde hayatınızın vazgeçilmezi olacak.
EN GÖSTERİŞLİ ROMANTİK: ASLAN
Aslanlar kendi yapıları gereği hayatlarında gösteriş ararlar. Hem kendi yaşantılarında hem de özel ilişkilerinde en mükemmelin olmasını isterler ve dikkat çekmeyi severler. Bu nedenle romantik bir ortam yaratmak için doğru ortamı yaratmak, kıyafetten dekorasyona her detayla ilgilenmek onların uzmanlık alanıdır.


Kendinizi dünyanın en özel insanı gibi hissettirecek aslanlar, kendi üzerlerine ilgiyi çekmede de oldukça başarılıdır ve aynı ilgiyi sizin de hissetmeniz için elinden geleni yaparlar. Hiç beklemediğiniz anda çok özel organizasyonlar yaparak romantik bir ilişkiyi doyasıya yaşayabileceğiniz aslan burçları sizi şımartmak için de elinden geleni yapar.
EN SIRADAN ANLARI BİLE ROMANTİKLEŞTİREBİLENLER: TERAZİ
Terazi burcu, yönetici gezegeni aşk gezegeni de olan Venüstür. Bu nedenle doğuştan romantik kişilerdir. Hayatınızın akışında, en sıradan zamanlarda bile romantizmi hissetmenizi sağlayacak teraziler, hiç beklemediğiniz bir anda size alacağı çiçekle şaşırmanızı sağlayabilir.


Sizin için parfüm sıkıp, kıyafetlerini özenle seçecek olan teraziler, geleneksel anlamda en romantik burçtur. Sadece sizi iyi hissettirmekle kalmaz aynı zamanda sizi dinler ve anlamaya çalışır. Uzlaşma konusunda oldukça başarılı teraziler size hayatta hiçbir zaman tek olmadığınızı hissettirecek bir ortaklık sağlarlar. Hem kendinizi yanında iyi hissedip hem de keyifli vakit geçirebileceğiniz burçtur terazi
 

Plesk

Özel Üye
Mesajlar
24,178
Puanları
354
Tepkime puanı
23,000
Hayatınızın akışında, en sıradan zamanlarda bile romantizmi hissetmenizi sağlayacak teraziler, hiç beklemediğiniz bir anda size alacağı çiçekle şaşırmanızı sağlayabilir.

o sırada teraziler: ben hiç çiçek almamışım.

 

ArifÇ.

Aşk Prensi
Emektar Üye
Mesajlar
18,048
Puanları
239
Konum
Bursa
Tepkime puanı
6,885
Prenses hissetmek isteyenler için DM'yi açtım.

Canım terazi, işe yarar mı be..
 

Shinigami

Özel Üye
Mesajlar
15,364
Puanları
353
Tepkime puanı
9,867
Boga burclari bildigin odun, nasil romantik olabilir bunlar ya?!?! Goz var, izan varrr
 

Lupe

Gümüş Üye
Mesajlar
5,562
Puanları
288
Tepkime puanı
3,877
Ya boğa beni mümkünse prenses hissettirmesin ben boğayı hissedeyim. Duvardan duvara çarpsak birbirimizi.
 
Üst Alt