Teknik Öneri ve Şikayetleriniz

Lefty

Yönetici
Supervisor
Mesaj yazdığım konuyu buluyorum, ama mesajı bulamıyorum, sorun o. Eskisi daha işlevseldi. Direkt mesaj geliyordu önüme.

Şimdi baktım da bu sadece kendi profilim için değil, diğer profillerde arama yapınca da aynı. Örneğin sizin profilinizi tıklayıp yazdığınız mesajları yada konuları aratınca sadece son birkaç saat içindeki konularınızı ve mesajlarınızı görebiliyorum.
Eski hali çok iyiydi. Yine de oluru varsa siz daha iyi bilirsiniz.
Kontrol edilecek, ona göre bilgi vereceğiz.

@No Pasaran profilinde "Son Aktivite" bölümünü tıkladığında yine tüm mesajlarını toplu olarak görebilirsin.

hopee

unique
Elmas Üye
Daha Fazla göster seçeneği calısmıyorda yosun pc'ye gecince halledicem demişti sanırsam yanlıs hatırlamıyorsam eski haline çevirebilirmiyiz ''Daha fazla göster'' e tıkladığımızda en az 10 tane konu göstersin alt'alta eskiden öyleydi cünki bu arada degerli vaktinizi ayırdıgınız için teşekkür ediyorum selametle

• Beğen
Tepkiler: W

Chelt

소망
Üye
Daha Fazla göster seçeneği calısmıyorda yosun pc'ye gecince halledicem demişti sanırsam yanlıs hatırlamıyorsam eski haline çevirebilirmiyiz ''Daha fazla göster'' e tıkladığımızda en az 10 tane konu göstersin alt'alta eskiden öyleydi cünki bu arada degerli vaktinizi ayırdıgınız için teşekkür ediyorum selametle

Mevcutta şuan 20 konu görüntüleme ayarlı. İlave olarak daha fazla göster limitinde olduğu için fazlasını görüntüleyemiyorsunuz.

Üst Alt