Takipten bile çıktı! Wanda Nara, Mauro Icardi'ye boşanma davası açtı

Sade

Özel Üye

Galatasaray'ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, ünlü futbolcuya boşanma davası açtı. Nara, Icardi'yi sosyal medya hesaplarından da takip etmeyi bıraktı.​

Süper Lig devi Galatasaray'ın Arjantinli yıldız golcüsü Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın ünlü futbolcuya boşanma davası açtığı öne sürüldü.

WANDA NARA BOŞANMA DAVASI AÇTI​

Ciudad Magazin tarafından aktarılan bilgilere göre Wanda, Icardi'ye boşanma davası açtı. Arjantin basınına açıklama yapan Laura Ubfal ise Nara ve Icardi için, "Wanda Nara'nın Avukatı Ana Rosenfeld, 'Wanda'nın bu kararı uzun zamandır vermek istediğini' söyledi." ifadelerini kullandı.

TAKİPTEN DE ÇIKTI​

Arjantinli model Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi Instagram'da takip etmeyi bıraktı. Galatasaray yıldızı Icardi ise Nara'yı takip etmeye devam ediyor.

Son düzenleme:

Sirius

Özel Üye
Ay bunlar bu aşamaya nasıl geldiler. Görüyorsunuz gs aile birliği bırakmıyor…….

angie

Elmas Üye
Hahahhahahahha
Boşan kız napcan yürüyen cinselliği

• Beğen
Tepkiler: W

Agha

Elmas Üye
Ayın En iyi üyeleri
takipten çıkmak sıkıntılı

Lefty

Yönetici
Supervisor
Arada çocuklar var ayrıca Wanda'nın hastalığı da dikkate alınırsa ayrılacaklarına pek ihtimal vermiyorum.

climax

Yazar
E dedik ama öyle olur mu onlyfans falan. Belliydi

No Pasaran

Emektar Üye
Burada iş Galatasaray yönetimine düşüyor. Artık barışsın diye el altından Wanda’ya para mı verir ne yapar bilmiyorum. Sonuçta 10 milyon Euro maaş alıyor bu adam. Kolay mı öyle ayrılmak, 2026 yılına kadar sözleşmesi var bu adamın.

Lefty

Yönetici
Supervisor
Yeni sezonda olur da yine gol kralı olarak, en büyük derbide gol atamazsa bahanesi de hazır demektir.

angie

Elmas Üye
Burada iş Galatasaray yönetimine düşüyor. Artık barışsın diye el altından Wanda’ya para mı verir ne yapar bilmiyorum. Sonuçta 10 milyon Euro maaş alıyor bu adam. Kolay mı öyle ayrılmak, 2026 yılına kadar sözleşmesi var bu adamın.
Süper kupa artık icardinin moralinin düzelmesine bakar. Bir sene beklersiniz... jfjfjjf

Lefty

Yönetici
Supervisor
Ayrılığı resmen duyurdu; Wanda Nara'dan Mauro Icardi paylaşımı

“Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum. Televizyonda veya internetteki gerçek olmayan şeyleri görmem gerekiyor. Ama bunu kabul ediyorum çünkü bu, kötülüğün ve kim olduğumun bir parçası. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu ilişkiye hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla. Saygınız için teşekkürler.”

Kaynak

Üst Alt