sünnet düğünü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaSmin

Emektar Üye
Sünnet düğününe gelen herkesin gözleri önünde dans eden kadın, çocuklara hiç uygun olmayan şekilde dans etti.
Sosyal medyada, bir sünnet düğününde çekildiği görülen görüntüler çokça paylaşıldı. Sünnet düğünü sırasında, sünnet olacak çocuk ve davetlilerin karşısında dans eden kadının görüntüleri dikkat çekti.

Sünnet düğününe gelen herkesin gözleri önünde dans eden kadın, çocuklara hiç uygun olmayan şekilde dans etti.
odatv
https://www.youtube.com/watch?v=dDr4W5GOg60

Kurt

Platin Üye
Ne güzel çocuk çükünün acısını unutmuştur.
Bizimkinde de 'sordum sarı çiçeğeeeaa annen baban var mıdır' ilahisi eşliğinde millet kavurma gömüyordu ben de bi köşede bakıp bakıp ağlıyordum.

Chen

Altın Üye
Nerelerin adetiymiş twerkçi kız oynatmak

Biz köçek oynatıyoz

Nef'

Altın Üye
Ne güzel çocuk çükünün acısını unutmuştur.
Bizimkinde de 'sordum sarı çiçeğeeeaa annen baban var mıdır' ilahisi eşliğinde millet kavurma gömüyordu ben de bi köşede bakıp bakıp ağlıyordum.

Yaa Türkcüm alemsin (:
Çok güldüm, çok yaşa e mi

Oggy

Özel Üye
sünnet sünnet dediler
başımın etini yediler
eğer sünnet olmazsan
kızlar gelmez dediler

diye sünnet düğünü davetiyelerinin üzerine yazdırmayı biliyosunuz..... bu mu ayıp..... 26 yaşında benim bile sünnet olasımı getirdi......

Arkhe

Gümüş Üye
Türkiye'nin sünnet düğününü konuştuğundan emin miyiz?
Neyse ki hiç böyle dertlerim olmadı.

Enchanting

Üye
başlığa biraz korkarak girdim sünnet düğününden fotoğraflar paylaşacaksın diye Ocean sdfdasfsf köyün lokasyonu belliyse biz BeLa'yla yerleşmeyi düşünüyoruz çünkü böyle keyifli aktivitelerin hastasıyız. senin oğlanın düğünü de böyle yapmayalım mı?

Süreyya

Ego sum Principium mundi et finis seaculorum.
Elmas Üye
Babanin gizli fantatileri.
Anasi yok mu bu cocugun?

Ocean

Yönetici
Developer
başlığa biraz korkarak girdim sünnet düğününden fotoğraflar paylaşacaksın diye Ocean sdfdasfsf köyün lokasyonu belliyse biz BeLa'yla yerleşmeyi düşünüyoruz çünkü böyle keyifli aktivitelerin hastasıyız. senin oğlanın düğünü de böyle yapmayalım mı?

yalnız tweet çok popüler olmuş 3.02 milyon görüntülenme ablanın işleri açılır ben söyleyeyim ahaha

Çocuk travma yaşamıştır :D

şu tespit tam yerinde ; çocuk sünnet düğünü bitmeden bekarlığa veda partisine yatay geçiş yapmış.

Oggy

Özel Üye
bu sünnet düğününde sünnet olan bi tek çocuk değil bence, hanımlar eşlerini de kontrol etsin.... :dd

Justice

Emektar Üye

Aze

Emektar Üye
Konular birleştirilmiştir.

Son düzenleme:

Raskolnikov

Yazar
Bu mevzu şimdi abes gelse de çocuk için 70 yaşında dahi anlatabileceği, eskimeyecek bir hikayeye dönüşmüş. Düşünsenize kendi çoluğuna çocuğuna, eşine dostuna anlatacak "benim düğünümde twerk'çü çıkmıştı, ülkede gündem olmuştu, 5 milyon izlenmişti" diye djkfd Muazzam olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt