Sky-Dancer kimdir?

Thanatos

Üye
Merhaba Saygıdeğer Forum kullanıcıları,

Başlıktan da anlaşılacağı gibi Sky-Dancer hakkında bildiklerinizi ve anılarınızı bu başlık altından yazabilirsiniz.

Evet siz " Sky-Dancer Kimdir? " sorusuna ne cevap verirdiniz?

Not: Küfür/Hakaret ve Kişiyi rencide edici postlar yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Run

Exilium
Platin Üye
Hep yaptığı işlerle sanal aleme damga vurmuş, hem de sosyal yaşantısında arkadaşları ile olan diyaloğu ile örnek birisi. Kendisini hem sayar hem de çok severim.

Creep

Üye
Bu işlerin hakkini fazlasıyla veriyor. Yolu açık olsun hem karakter olarak hem de yaptığı işler olarak insanların örnek alması gereken birisi.

Sky-Dancer

Üye
Sky-Dancer Mehmet uzun zamandır yoksun piyasada nasıl oldun biraz toparlanabildin mi özlettin kendini içten içe
Selam, aynen, IRC konusunda arkaplandayım, bir süre daha arkaplanda kalma niyetindeyim. İş yoğunluğu :(

hepsi dış güçlerin oyunu mehmet
Sorma. Kendin de gördün, IOS 12.1.4 sürümünde "donma yok" dedin; 12.2 ye güncelleyince kasıyor dedin :)
Chrome da saolsun, bu tarikata katıldı... 72 ve 73 versiyonlarında 2 ayrı hata yapmışlar (Genel hata); belki daha fazladır ama Google Chrome [Mobile] beklemezdim bu tür hatalar...
Chrome hatalarını tespit ettim gibi (hâlâ bu tür hataları nasıl yaptıklarını düşünmeden edemiyorum açıkçası).
IOS'da deneme yapabileceğim donma şekli bulamadım.
Yani, şöyle yapınca donuyor böyle yapınca donuyor veya "arkaplanı inceliyim, şu script bu kadar kasıyormuş" diyebileceğim bir aksaklık görmedim (debug neticesinde).
İşin kötü tarafı şu; IPhone 5S ve Iphone XR denemesi yapıyorum; IPhone 6/6S donduğu esnada (elimin altında da değil bu cihaz) bendeki 2 telefon donmuyor.
12.2.1 güncellemesini bekleme taraftarıyım (veya 12.3 çıkarsa bilemiyorum). O da Mayıs ayında çıkacakmış.
Çıktığında problem çözülmemişse, Chrome konusunda yaptığım gibi, eli kolu sıvayacam, IOS un yaptığı hataları bulmaya çalışacam...
* Kısaca özetle dış mihrakların oyunları :D
---
Görüşlerini belirten arkadaşlara teşekkürler.
---
İyi Çalışmalar...

Sky-Dancer

Üye
Sky-Dancer - iOS Developer arkadasim var Senior. Istersen ona da danisabiliriz :)
Olabilir fakat, sorun, denk gelmekle alakalı.
O halde sizden ricam şu, bu bahsettiğiniz arkadaşımıza, safari (IOS 12.2) alt yapısı ile ilgili, tespit ettiği bir yavaşlama olup olmadığı (hangi nesne ve/veya kullanımların) sorup,
bana özel mesaj atabilirseniz sevinirim.
Fakat, halihazırdaki kendi sistemlerinde IOS 12.2 ile alakalı bir yavaşlık sezmemişse, yaptığım okey oyununu incelese bile birşey çıkartamayabilir (debug modunda gerekli testleri yaptım çünkü).
Belki konulan shadowlar, belki transformlar, belki x bir nesne bile kitlenmesine veya yavaşlamasına yol açıyor olabilir çünkü.

Lanet

Teknik Admin
YASAKLI
Olabilir fakat, sorun, denk gelmekle alakalı.
O halde sizden ricam şu, bu bahsettiğiniz arkadaşımıza, safari (IOS 12.2) alt yapısı ile ilgili, tespit ettiği bir yavaşlama olup olmadığı (hangi nesne ve/veya kullanımların) sorup,
bana özel mesaj atabilirseniz sevinirim.
Fakat, halihazırdaki kendi sistemlerinde IOS 12.2 ile alakalı bir yavaşlık sezmemişse, yaptığım okey oyununu incelese bile birşey çıkartamayabilir (debug modunda gerekli testleri yaptım çünkü).
Belki konulan shadowlar, belki transformlar, belki x bir nesne bile kitlenmesine veya yavaşlamasına yol açıyor olabilir çünkü.

Tamam sordum. Dondugunde iletirim. Belki direkt kendi hatalaridir. Yakinda bi 12.2.1 fixi gelir :D

Kursad

Üye
@Sky-Dancer kimdir?
Konu altına POST olarak Sky-Dancer'i tanıtabilir , sizin için kimdir sorusuna cevap verebilirsiniz..

* Kişilik haklarına uygun şekiller eleştilip konu altına POST atabilirsiniz. AKSİ halde Spam/Adversiting Yönetimi yorumlarda ekleme çıkartma yapabilir.

Maya

Üye
Laptopuma format atabilen tek adamdir !!!
Candir dosttur
Skayim densirim iyiki varsin

Emrehan

Hosting Firması
UnreaIRCd'e fazlaca sempatik bir şekilde An-ri-yıl-ay-ar-sii-dii demesinin yanında ( :p ) Türk IRC kod dünyasının en iyisi.

Üst Alt