Öneri ve Şikayet Harici Sorunlarınız

Ocean

Üye
arkadaşlar bu başlığı öneri ve şikayet harici sorunlarınız için kullanın, haricinde sohbet etmek için meşgul etmeyelim alternatif olarak pek çok alan var yazabilmeniz için.

W

Özel Üye
Forumsal olarakta girmio irc forumlari olarakta. Yurtdisindan girenlerde var galiba sadece. Bu sekilde kaliyor.

1000049691.jpg

W

Özel Üye
Bir sey daha rica etsem ayip etmis olur muyum acaba..Bu banlanan kisilerin nicklerine tiklayinca banin acilma tarihini ekleyebilir misiniz ?

yoSun

.☘︎ ݁˖
Yönetici
Developer
Bir sey daha rica etsem ayip etmis olur muyum acaba..Bu banlanan kisilerin nicklerine tiklayinca banin acilma tarihini ekleyebilir misiniz ?
Maalesef .Banlanan üyenin banlanma tarihi, kaç gün banlandığı vs. ban konusunda yazılmaktadır. Oradan takip edebilirsiniz.

Mastor

Amans da Amans
Elmas Üye
Ya kardeşim ne ka karışık bi' yönetim topici bu, bulamadım doğru yere mi geldim bilmeyyom.
şu nikimin altında yazan hakikat nedir? sorusunu, lüfer,

Amans da Amans

yapar mısınız, tenkyu may firent.

angie

Elmas Üye
Bu ayın en iyisi rankından muaf olabiliyor muyuz? Almak istemiyorum da…

Chelt

소망
Üye
Bunun için Geçti Bor'un pazarı desek daha doğru.

Sonradan ilave edilen etiketlemeler için sistemin imkan verdiği bir müdehale şekli yok malesef.

Frithjof

Üye
Merhaba,mesaj düzenleme süresini uzatmanız mümkün mü?Tam emin değilim ancak şu anki süre 20-30 dakika aralığında bir süre olmalı.Bazen imla hataları yapabiliyoruz,sürenin uzatılması bu hataları minimuma indirebilir.

Swat

Yönetici
Owner
Merhaba,mesaj düzenleme süresini uzatmanız mümkün mü?Tam emin değilim ancak şu anki süre 20-30 dakika aralığında bir süre olmalı.Bazen imla hataları yapabiliyoruz,sürenin uzatılması bu hataları minimuma indirebilir.
maalesef şu an için yeterli sürede, süre zaman aşımına uğranan mesajlarınızı report ederseniz yetkili arkadaşlar düzelticektir.

Üst Alt