Montella'ya yönelik eleştirileri haklı buluyor musunuz?

doubt

Üye
birkaç tercih hatası dışında eleştirilmesini doğru bulmuyorum. dış başındaki yorumlara ve istatistiklere bakarsak hocanın yaptıklarını daha iyi kavrayabiliriz.
önümüzdeki uluslar ligi ve -özellikle kendini bulmuş, geliştirmiş oyuncularla- dünya kupasına montella ile hazırlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Kim

Gümüş Üye
Herkesin görüşüne saygı duymak gerekiyor, kalmasını isteyenler var ve ben de aynı görüşteyim. :)
Ardayı forvet veya kanat oynatan adama ben saygı duyamam kusura bakma. Elinde santrafor yok gibi davranan adama da ben saygı duymam kusura bakma. 78 e kadar Kenan’a sabreden adama saygı duyamam kusura bakma . Santrafor olmasa elimizde santrafor yok diye yakınacak adama ben saygı duyamam kusura bakma. Sen en ideal kadro ile çık yenil amenna ama kalkıp hata da diretiyorsan saygı duyamam kusura bakma. O andavalı savunan da futbol bilgisi zayıftır.

angie

Elmas Üye
Turnuvanın tek has milli takımı bizdik. Bence bu bile iyi seviye bizim için sporcu bazında.
Bazen olacağı varsa kılın kımıldamadan olur, bazen de kendini yırtsan nafile... sporculara destek olup önümüze bakacağız.

Kim

Gümüş Üye
Çok mu önemli bu . Keşke devşirme de olsa, kupayı aldak. Sanki diğer takımlarda hepsi kendi kökeninden . Önemli olan başarı. Kimse oyuncu aslen İspanyol mu, İngiliz mi, Fransız mı diye bakmıyor. Zaten diğer takımlardaki başarı da bu yüzden. Çok takılmamak lazım o tür şeylere .

Lefty

Yönetici
Supervisor
Fatih Altaylı: Montella'yı teknik olarak değerlendirecek ihtimali yok, bunlar paralı askerler

Lefty

Yönetici
Supervisor
Altaylı önemli noktalara değinmiş.
Teknik direktörleri eleştirenler hangi teknik bilgiye sahipler?
Kamplarda ya da çalışmalarda yer aldılar mı?
90 dakikalık maça seyirci gözü ile bakıp da ağır eleştiriler yapmak hiç de adil değil.

Üst Alt