Koc burcu erkeği

Sanem

Emektar Üye
Mesajlar
16,160
Puanları
238
Tepkime puanı
9,513
Koç partnerleri teyit ediyorlar; O, dünyanın en cazibeli, sevgi dolu ve şefaktli erkeğidir; tek yapmanız gereken bu güçlü ve güzel erkeğe mucizevi bir yaratığa bakar gibi davranmaktır. O zaman dünya sizin için cennet olur. Aksi takdirde, onun gölgesiyle tanışırsınız. O patavatsızlıkta ustadır. ve bundan rahatsız olmaz.

Üstleri,patronları, onun yükselmeye yönelik düşüncelerini ve çalışkanlığını takdir ederler. Koç erkeği hiç yılmaz. Bu kimi zaman sakıncalı olabilir, çünkü bazen başarısızlığa koşar. O zaman yine en başa gelir ve yine başlangıçtan sona kadar azimle en yüksek mertebeye gelene kadar çabalar.Bu çabalama ufak tefek bir Koç erkeğinin bile güçlü görünmesinin nedenidir. İleri yaşlara kadar o sağlıklı ve taze görünümlerini kaybetmezler. Küçük gözlerin üzerindeki o orartaya kadar uzanan güçlü kaşlar, Koçun özelliklerindendir. Gözlerine bakın, kıvılcımlar saçıyorsa ve bakışları neredeyse hipnotize edici bir şekilde karşılık veriyorsa, mutlaka Koçtur.

Koç erkeği kendini dürüst görmeye ve dostlarına sürekli gerçeklerden bahsetmeye meyillidir. Her zaman heyecan dolu hikayeler anlatır ve bu hikayelere kendi de inanır; gerçek payının araştırılmaması daha uygundur. Ona karşı koymayın; sözde otoriter değildir, ancak otoritesi sarsılsın istemez.Koç erkeği çalışkan bir işçidir. Yaptığı fazla mesai onu rahatsız etmez. Parada gözü yoktur, onu neşelendirecek ve iş gücünü takdir edecek bir kaç güzel söz yeter. Koç erkeği için kabul görmek hayati önem taşır, onu görmezse buluncaya dek yeni arayışlara girer. Koç erkeği hep arayış içindedir. Çoğu zaman bir yıl içinde 3-4 kez iş değiştirir ve gezip tozmaya bayılır. İş veren ise eğer, hep başarı arayışını işçisine aksettirmeye çalışır. Pinti değildir ancak bazen işçi çıkarmalarının sonucu iş mahkemelerinde neticelenir.

Koç erkeği çabuk unutur. Gerçi bu sık olmaz, ama haksız olduğunu kabul ederse, özür diler ve çabuk barışır. Bir daha bu hikayeden bahsetmez, çünkü kinci değildir. Ateşli yanı hiçbir şekilde bastırılamaz, dolayısıyla koç erkeği yorgun olmaz. Bu durum ilerleyen yaşlara kadar sürer.Koç erkeği aşkta da mükemmel olmak ister. Çoğu kadın, bu seks ustasının gezme krizi tuttuğunda, yalnız kalınca arkasından göz yaşı döker. Koç erkeği için ilk bakışta aşk yoktur, ince eler sık dokur, gerçekten kalbinin kadınını bulana kadar; bulunca da ona hayatı boyunca ateşli aşkını verir.

Onu sükutu hayale uğratammak gerek; ilişkide en küçük bir manalı ifade bile, ona, çok sevdiğini düşündüğü kadının, onun sevgisini hak etmediğini düşündürür. Böylece ilişkide doğruyu bulana kadar arar ve onunla da evlenir. Ona kayıtsız şartsız sadık kalır. Evlilikte eşinin verdiği sözleri tutmasa bile, dik kafalılığı yüzünden verdiği bu karardan dönmez. Dolayısıyla eğer yükseleni İkizler değil ise boşanma bu grupta çok ender rastlanan bir olaydır. Koç grubu evliliklerinde sık sürtüşmeler olur, çünkü her eş onu erişemez göremeyebilir.

Çarpıcı kadın sever, pasaklı iseniz hiç şansınız yok. Onun çok sevidği parfümün markasını unutmayın, sizin ayaklarınıza kapanacaktır. Onu yüceltin, göreceksiniz sizi başının üstünde taşıyacaktır. Koç erkeğine sahip olan çok değerli bir varlığa sahip olduğunu düşünmelidir. İyi bir ailde erkeği ve evlatlarına iyi bir babadır.
 
Üst Alt