İstanbul’da corona virüsü alarmı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaSmin

Emektar Üye
İstanbul Beylikdüzü Devlet Hastanesi'ne gece saatlerinde gelen bir kadın halsizlik ve ateş şikayetiyle başvurdu. Bir süre hastanede tetkikleri yapılan kadın, bir süre sonra izole müşahade odasına alındı. Hastaneye başvuran kişinin kısa zaman önce Çin'e seyahat eden bir hostes olduğu öğrenildi.

Gece saatlerinde bir Türk kadın halsizlik ve ateş şikayetiyle Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Hastanedeki doktorlar ise hastanın şikayeti üzerine gerekli tahlilleri yaptı.

Tahlillerin ardından kadın hastanenin izole müşahade odasına alındı. Bu sırada hastanedeki görevli personellerin de maske taktıkları görüldü.

Hastaneye başvuran kadının kısa süre önce Çin’e seyahat eden bir hostes olduğu öğrenildi. (DHA)

sözcü

Nyctophilia

Altın Üye
Corona belirtileri gösterdi.
Belirtiler ne?
Yüksek ateş,halsizlik
kljkljkljl

Girla bu tarz haberler

feveran

Gümüş Üye
Beylikdüzü’ne geldiyse bana kesin bulaşmıştır hadi geçmiş olsun

Hatem

Platin Üye
Karga ülkücüler seni inşaata mi sıkıştırdı?

X adam sürekli bir yerlere saldırıyor sürekli hakaret ediyor. Bu ne müsamaha yahu? Gerçekten artık bende bu adama saldiracagim her yerde. Yeter yahu. Hakaretleri bir değil iki değil. Ya akp lilere kufreder ya ülkücülere hakaret eder. Abi bizde yapalım o zaman.

Melodram

Özel Üye
Erzurum'dan yollanmış pekmeziniz varsa bir şey olmaz. Cumhurbaşkanımız açıklama yaptı, her gün 1 kaşık pekmez yiyormuş ama Erzurum'dan olması şart. Ona da arkadaşları yolluyormuş. Hayatın beleş...

Lena

Gümüş Üye
Çinliler bile İstanbul’da ben değilim......
Yazıklar olsun..

• Beğen
Tepkiler: Aze

feveran

Gümüş Üye
Karga ülkücüler seni inşaata mi sıkıştırdı?

X adam sürekli bir yerlere saldırıyor sürekli hakaret ediyor. Bu ne müsamaha yahu? Gerçekten artık bende bu adama saldiracagim her yerde. Yeter yahu. Hakaretleri bir değil iki değil. Ya akp lilere kufreder ya ülkücülere hakaret eder. Abi bizde yapalım o zaman.

Adam beylikdüzü’ndeki corona virüs şüphesinden nasıl ülkücü kesimine bağladı. Olay şöyle bence,

Off işler kesat be kaç gündür küfür-ban yemiyorum. ulan dün hükümete salladım bugun de ülkücülere sallayayım yarın da forumdakilere sallarım haftayı yarılarım... pof ya ülkücüye sallamalık konu bulamadım aaa bir sn corona virüsü konusu varmış bu konuya bir şeyler karalar arkadan da güzel bir ülkücü güzellemesine bağlar gündelik doz küfrümü yerim.

Son düzenleme:

Hatem

Platin Üye
Adam beylikdüzü’ndeki corona virüs şüphesinden nasıl ülkücü kesimine bağladı. Olay şöyle bence,

Off işler kesat be kaç gündür yemiyorum. ulan dün hükümete salladım bugun de ülkücülere sallayayım yarın da forumdakilere sallarım haftayı yarılarım... pof ya ülkücüye sallamalık konu bulamadım aaa bir sn corona virüsü konusu varmış bu konuya bir şeyler karalar arkadan da güzel bir ülkücü güzellemesi yaparım.

Durup durup millete hakaret ediyor, insanları zivanadan çıkarıp ben mağdurum diyor. Sonra da karganın üzerine çok gidiyorsunuz oluyor.

Karga ülkücüyüm, tutacak misin ipimi? Gel tutturayim

climax

Yazar
Adaddafafwvg sene olmuş bilmem kaç ülkücülük ne la. Hiç yakışıyor mu

climax

Yazar
O değil falan diye konu değiştirmeyin. Auuuuuuu ahahahhah

Melodram

Özel Üye
açılın ben gazi mezunuyum, atsız'ın anmasında espri olsun diye arkadaşıma ulurken siyaset sosyolojisi hocama yakalanıp dersi aa ile geçmiş insanım.
a çı lın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt