IRCForumları Yılın Oscar Ödülleri - Yılın DJ Sorumlusu “ EFTELYA “

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IF

Bot
IRCForumları Yılın Oscar Ödülleri - Yılın DJ Sorumlusu ÖDÜLÜNÜ sizlerin oylarıyla “ EFTELYA “ nickli üyemiz kazanmıştır.

Kendisini foruma verdiği emekler için tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

000

Uzaklaştırılmış
YASAKLI
Tebrikler EFTELYA denk geldikce yayınlarını takip ediyorum, türküler filan hoş. Özgün, protest ve etnik müziklere de biraz ağırlık verilebilir aslında. Misal Farsca şarkılar günün her vaktinde leziz oluyor.
Bende dört sene filan farklı kentlerde radyo programcılığı yaptım, hoş daha basın-yayın işlerindeydim. bir ara internet radyoculuğu yapmak en azından denemek istedim ama iş yoğunlugundan dolayı üşendim.

EFTELYA

Ne Düşündüğünü Bilmeden Dalarsın Ya Uzaklara.
Yönetici
Admin
Tebrikler @EFTELYA denk geldikce yayınlarını takip ediyorum, türküler filan hoş. Özgün, protest ve etnik müziklere de biraz ağırlık verilebilir aslında. Misal Farsca şarkılar günün her vaktinde leziz oluyor.
Bende dört sene filan farklı kentlerde radyo programcılığı yaptım, hoş daha basın-yayın işlerindeydim. bir ara internet radyoculuğu yapmak en azından denemek istedim ama iş yoğunlugundan dolayı üşendim.
Teşekkürler.Önerinizi dikkate alcam :)

• Beğen
Tepkiler: 000

Rose

Gümüş Üye
Tebrik ederim başarılarının devamını dilerim

döngüsel

Gümüş Üye
yayın yapıyor musunuz?
eğer yapıyorsanız dinlemek isterim.
tebrikler.: )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt