Hayallerinizi Gerçeğe “Dönüştürecek” Muhteşem Video Aracı: Movavi Video Converter

Mehmet

Emektar Üye
Mesajlar
13,772
Puanları
353
Konum
Kocaeli.
Tepkime puanı
2,955
Video içeriği çeken bilir: Tüketicilerin tek Play’de sonunu gördüğü içerikler göründükleri kadar kolay hazırlanmıyor. Önce Konfüçyüs modunda kurguları düşünülüyor, sonra Shakespeare kalemiyle kurguya çekiliyor…Kameranın karşısına geçip, video güzelce çekiliyor ve ardından videonun harman olduğu yere geliniyor. Boyutlandırmalar, montajlar, eklemeler, çıkarmalar ve filigranların havada uçuştuğu, hummalı bir prodüksiyon süreci baş gösteriyor.
Bitti mi? Tabii ki hayır! Bazen videonuzun sesinde bazen görüntülerinde sorunlar yaşanıyor. Hepsi halloluyor da, son aşamaya gelindiğinde video içeriğin sıkıştırılması ve dönüştürülmesinde işler sarpa sarıyor.

Sizin işler de sarpa sarıyorsa video içerikleri hazırlarken çalışma şeklinizi tepeden tırnağa değiştirecek, olağanüstü video aracı Movavi Video Converter ile tanışmanızın tam zamanı…

Movavi Video Converter Nedir?
Durun! Movavi Video Converter sıradan bir video dönüştürücü değil! İsmine aldanmadan önce bu olağanüstü yazılımın her bit’indeki bin marifeti keşfetmelisiniz.

Movavi Video Converter; video içerik üreticilerinin iş yükünü azaltmak ve çalışma sürecini ışık hızına çıkarmak için geliştirmiş bir medya dönüştürme aracı.
Peki, neler mi yapabiliyor?

Video, ses ve fotoğraflarınızı dönüştürme işini ışık hızında hallediyor.
180’den fazla medya biçimi ve 200’den fazla cihaz ön ayarı sayesinde, sizi bildikleriyle şaşırtıyor.
Kullandığı devrimsel dönüşüm teknolojisiyle rakipsiz dönüştürme hızlarına ulaşıyor. Siz göz açıp kapayıncaya kadar, o sizin için videonuzu hazır hale getiriyor.
Video içerikler hazırlarken temel ihtiyacınız olan: Kırpma, kesme, birleştirme ve kalite iyileştirme gibi güçlü özellikleriyle video içerik hazırlama sürecinin tüm yükünü omuzlarınızdan alıyor.
Uzun lafın kısası, Movavi Video Converter hayallerinizi gerçek bir videoya dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir paket halinde sunuyor.

Sağır Sultan Test Etti, Onayladı: Devrimsel Ses İyileştirme Deneyimi!
Video içerikler hazırlarken yaşadığımız kısık ses sorununun ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyorsunuzdur. Movavi Video Converter, kullandığı devrimsel ses iyileştirme özelliğiyle kısık sesli videolarınızı tekrar çekmenize gerek kalmadan düzenlemenize yardımcı oluyor.Sağır Sultan test etti, onayladı: Movavi Video Converter’ın ses iyileştirme teknolojisi rakip yazılımlarının ve zamanın ötesinde bir deneyimi vaat ediyor.

Siz Şimdi Görürsünüz! HD ve Ultra HD Kalitesini…
Movavi Video Converter ile videolarınızı işlemek ve dönüştürmek hızlı ve kayıpsız. HD ve Ultra HD kalitesindeki videolarınızı sıfır işlem hatasıyla en iyi şekilde sıkıştırabilirsiniz.
Video içerikler kuru kuruya gitmez biliyoruz. Her ihtiyacı düşünen yazılım, bu ihtiyacı gidermek için başarılı bir efekt kütüphanesine sahip. Haylinizdeki videoyu gerçeğe dönüştürmek için teknik sınırlara takılı kalmak istemiyorsanız, Movavi Video Converter tam ihtiyacınız olan şey.

Movavi Video Converter’ı tamamen ÜCRETSİZ İndirin
Çalışma şeklinizi tepeden tırnağa yenilemek, izleyicilerin tek Play’de dibinin gördüğü videolar hazırlamak veya dönüştürmek Movavi Video Converter ile hiç olmadığı kadar kolay olacak.

1 milyondan fazla profesyonel içerik üreticisi Movavi Video Converter’ın keyfini sürüyor.


Alıntı
 

zafer34a

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Yaş
41
Konum
teknoloji
Tepkime puanı
0
Video converter kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle youtube videolarını ücretsiz indirmeye yarayan siteler videoların içinde zararlı yazılım ekliyor. Videoyu indirdikten sonra mutlaka bir converter ile mp4 formatına çevirim o şekilde kullanılmalıdır. Ben total video converter kullanıyorum ancak ücretlidir. Sizin bahsettiğiniz Movavi Video Converter ücretsiz versiyonuda aynı işi görecektir. Ücretsiz sürümde çevirdikten sonra video içinde herhangibir reklam ekliyor mu? veya farklı bir kısıtlama var mı?
 
Üst Alt