Bilgilendirme Forum Yönetim Şablonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Swat

Yönetici
Owner
Mesajlar
2,298
Puanları
213
Konum
#Vatikan
Tepkime puanı
4,338
Forum üzerinde bulunan tüm yöneticilerin rumuzları ve bölümleri sorumluluk alanları aşağıda ki gibidir, burada bulunan tüm yöneticiler hiçbir karşılık beklemeden tamamen kendi istekleri ile forum üzerinde yönetici olmaktadır. Buna nazaran kişileri maaşlı bir elaman olarak görmeyip herhangi bir olay da anında müdahale edilmediğinde kişileri hakaret vari karalamak ya da aşağılamak yersiz olup buranın sadece eğlence platformu olduğunu unutmamak gerekmektedir. Böyle bir tutumda olan kişi veya kişilerin forumdan rumuzları silinecektir.

Bu vesile ile aşağıda Rumuzları geçen kişi ve kişileri önce sizler gibi forumda eğlenmek için bulunan sadece kendi istedikleri için sizlerin daha iyi bir eğlence ortamında olmanızı sağlayan kişilerden oluştuğunu unutmayıp, olaylara karşı aksiyon alındığında sizlerin isteklerini yerine getirmek için zorla orada tutulan işçiler gibi köle muamelesi yapmamanızı önemle rica ederim.

Rank- Owner -Rumuz (Swat )

Forumda bulunan tüm yönetici ve kullanıcıları kontrol etmek, sosyal medya hesaplarını düzenlemek, Foruma kullanıcı katmak amaçlı reklam vs gibi dışardan gerekli desteği sağlamak gerektiği durumda forum yönetimine müdahale edip tekrardan oluşturmak

Forum Genel Sorumlusu
Rank -Supervisor-


Forum üzerindeki tüm işleyişinden ve yöneticilerden sorumlu olan kişidir, forum kuralları güncelleme, forum işleyişini ve düzenini sağlamak, kullanıcıların istek ve önerilerini dinleyip diğer yöneticiler ile bilgi alış verişi sağlayıp ortak hareket ederek gerekli düzenlemeleri yapıp daha iyi bir eğlence ortamı sağlanmasının kontrolünü ve koordinasyonunu yapar. Kişinin yetki alanı forumdaki tüm kategorilerin isimlerini değiştirebilir, ranklarda ekleme - silme yapabilir, gerektiğinde üst yönetici alıp uygun görmediği yöneticiyi görevinden alabilir, yeniden görev dağılımı yapabilir.

Forum Genel sorumlu yardımcısı
Rank -Chief-


Forumdaki tüm kategorilerden sorumlu olan ve bunların akışını veyahut kontrolünü sağlayan kişidir, kullanıcı tarafından edilen reportların kontrolünü sağlayıp gerekli işlemler için diğer yöneticileri yönlendirip gerektiğinde kendisi müdahale edebilir. Forum kuralları nezlinde bütün kullanıcıları banlayabilir konudan uzaklaştırabilir, uygunsuz gördüğü mesajları düzeltebilir.

Forum Developer ve teknik bölümü
Rank : Developer ve Teknik Admin


Forumun tüm teknik işlerinde sorumlu olup gerektiğinde bütün bölümlerdeki teknik sorunlara müdahale edebilirler. Forum yönetimi ve işleyişi ile ilgili diğer yöneticiler olmadığında müdahale etme hakları vardır.

Forum Üst Yönetici
Rank-Board Admin-


Forum üzerinde bulunan Chief'in belirlediği kategorilerden sorumlu olup, bu kategorilerin işleyişini ve düzeni ile ilgilenen kişi veya kişilerdir, ban atma yetkisi olmayıp konular üzerinden kurallar dahilinde post silme, düzenleme yapabilmektedir.

Forum Yöneticisi
Rank- Admin-


Forum genelindeki işleyişi takip eder kurallara aykırı gördüğü bölüm veya postları report ederek müdahale edip gerek gördüğü yerlerde post silme ve düzenleme yapabilmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt