Erkek kaybetmekten korktuğu kadınla tartışmazmış, siz katılıyor musunuz?

Lefty

Yönetici
Supervisor
Karşı taraf tartışma kültürünü bilmiyorsa kimse ile tartışılmaz ve bu durumun kaybetme korkusu ile alakası yoktur.

climax

Yazar
Ay ne kadar şablon sıkıcı didaktik yorumlar atiyorsun lefty ya. Vali oldun diye gerilme. Rahat ol. Erkekler öpmeyecegi eşeğe ot vermez desene

Reyhan

Cumhuriyet Kadını
Yönetici
Admin
Katılmıyorum , yanlis yapiyor, tartisiyorum , susuyor , neden ; cünkü o da biliyor haksız.

DUHAN

retrouvailles
Üye
yüzyüze, sesli konuşmalarda çatır çutur tartışmamı yaparım her kim olursa olsun.. ama mesajlaşırken bana kal geliyor.. hele karşı taraf uzun paragraflar yazıyorsa, geçmiş olsun mağlup benim.. okumuyorum çünkü.
tartışmanın da bir adabı vardır, öyle mesajla tartışılmaz ılık ılık. Kana kan, dişe diş!
sıkılıyorum, bunalıyorum, isyan ediyorum isyan..
tartışmayan erkek, kafasında bitirmiştir… hadi eyvallah.

Lefty

Yönetici
Supervisor
Ay ne kadar şablon sıkıcı didaktik yorumlar atiyorsun lefty ya. Vali oldun diye gerilme. Rahat ol. Erkekler öpmeyecegi eşeğe ot vermez desene
Genel olarak tartışma kültürü konusunda yetersiz olan hiç kimse ile tartışılmaz.

Erkekleri genellememek gerekiyor, senin dediğin her erkek için geçerli değil çünkü bazı erkekler için kadına ulaşmak bir lütuf değil ve hiçbir şey yapmasa da çok sayıda kadın etrafında zaten. Bahsettiğin düşüncedeki erkek tipi ise bir kadına yatırım yapmazsa o kadına ulaşma şansı olmayan erkekler.

Erkeğin her jesti, ikramı v.s o kadından bir beklentisi olduğu anlamına da gelmiyor. Karşı tarafı gözlemleyip anlamak gerek.

Kaybetmek istemediği kadını hiçbir koşulda kırmak istemeyebilir ancak tartışmaktan kaçınması bu anlama gelmez.

Gemiler

Üye
Evet. Her konuda aynı fikirde olmaya özen gösterir. Önemli sorunları bile görmezden gelir, alttan alır. Sonunda muhtemelen terk edilir.

Agha

Elmas Üye
Ayın En iyi üyeleri
katılmıyorum

ismail89

Altın Üye
Tecrüberler şunu gösterdi, Türk erkeği kaybetmekten korktuğu kadını kara toprağa emanet ediyor.

Lareina

Üye
Sevdiğiniz bir şeyin veya birinin gitmesine izin vermez insan benim için böyle

Narsist, borderline, othello vb kişilikler de kaybetmekten, terk edilmekten korkarlar .

Üst Alt