Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum

Lefty

Yönetici
Supervisor
Mesajlar
39,355
Puanları
353
Tepkime puanı
26,571
2019 yılından bu yana Kolpa grubunun solisti Barış Yurtcu ile mutlu bir beraberliği olan oyuncu Deniz Baysal, son röportajında çocuk fikrine sıcak bakmadığını açıkladı. Mutlu birliktelikleri süren ünlü çiftten Deniz Baysal, gazeteci Senem Aydın'ın sorularını yanıtladı.

"BEN O KIVAMDA DEĞİLİM"​

Daha önce de çocuk istemediğini ifade eden ünlü oyuncu, konuyla ilgili "Kendi çocuğum olsun istemiyorum. Bence çok kıymetli ve çok zor bir şey çocuk büyütmek. Her kafadan da bir ses çıkıyor açıkcası. Ama ben şu an o kıvamda değilim" dedi.

"İLERİDE YALNIZ KALMAMAK İÇİN ÇOCUK YAPIYORSAK SIKINTI"​

Aydın'ın "Bir gün belki pişman olursun" sözü üzerine Deniz Baysal "Onu annem de söyledi: 'İlerde yalnız kalırsın' falan diye ama ileride yalnız kalmamak için çocuk yapıyorsak o sıkıntı bence. İleride bana baksın diye çocuk yapmak... Olmaz ya" ifadelerini kullandı.

"BARIŞ SAYESİNDE KENDİMİ BULDUM"​

Öte yandan geçtiğimiz aylarda NTV'de Ceyda Düvenci'nin sunumuyla ekranlara gelen Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Deniz Baysal, Barış Yurtcu ile birlikteliği hakkında konuşmuştu.

Deniz Baysal, “7 sene oldu sanırım. Kahraman menajerim, menajer değiştirmeye karar vermiştim, Kahraman’la toplantıya çıktık, yemek yedik. Doğru düzgün işten bahsetmedik dedi ki ‘Benim bir arkadaşım var Kolpa grubunu biliyor musun onun solisti.’ Kolpa grubunu biliyorum, grubu bilirsin şarkıları ezbere bilirsin ama gözünde bilmiyorum yani tanımıyorum. ‘Siz ne tatlı olursunuz, ben tanıştırıyım sizi’ dedi, enerjimiz çok benziyormuş bizi tanıştırdı ama olmadı aynı kafada değildik" demişti.

"Ben bi tık daha çocuktum, kendime güvenmiyordum" diyen Baysal, "Barış da o dönem iş güçteydi. Bana da söyledi başta, o yüzden çok kıymetliydi; ‘Ben şuan ciddi bir şey düşünmüyorum’ diye. İlla bir şey olmasına gerek yok, arkadaş kalabiliriz çok normal. Sonra 6 ay geçti tekrar bir araya geldik. Bir daha hiç ayrılmadık. Ben Barış sayesinde kendimi buldum" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak

Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 1


Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 2

Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 3

Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 4


Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 5

Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 6

Deniz Baysal: Kendi çocuğum olsun istemiyorum - 7
 

Agha

Elmas Üye
Ayın En iyi üyeleri
Mesajlar
28,072
Puanları
353
Tepkime puanı
2,126
kıvam önemli
 

Nef'

Platin Üye
Mesajlar
15,135
Puanları
354
Konum
const'
Tepkime puanı
9,990
açıklama yapmasına bile gerek yok , ama işte ülkemizde maalesef
 
Üst Alt