Birine sadık olmak, parmağına yüzük takmakla olmaz adam.

YooNa

Fikirler Ölmez 193∞
Üye
Evet bayım yol üstü hayatınızdan gecen en ahmak kadın benim. Cünkü yalnızca yoldan geçtim, altınızdan asla.Tuttuğu eli asla bırakmayanlardanım.Bu yüzden başka eller vücudunuzdayken, benimkiler hiç düşmedi omuzlarınızdan. Evet bayım, işte gördüğünüz ve göreceğiniz en ******** kadın da benim. Bundan büyük ********lik mi olur; sevdim. Şeref, sizin bayım. Şeref, size ben gibi bakmayan herkesin..

~

Birine sadık olmak, parmağına yüzük takmakla olmaz adam. Sen şimdi on parmağına kırk çeşit yüzük taksan da ,On parmağında on ayrı ihanet olur unutma. Ben de şimdi yüzüğümü taktım orta parmağıma, sana dair iki hatıra bir arada !

~

Seni kıskandığım için sanmıştın. değil..Ben O'nu sana yakıştıramamıştım. Şimdi düşünüyorum SEN bu halinle bana zaten olmazdın O'na pek yakıştın!

~

Onsuz yaşamayı düşünemediğin birisinden nasıl ayrılırsın?
Ayrılamazsın, bunu genellikle o yapar..

~

- Bir erkeğin bunalımı ; bunalım bunalımdan çıkayım bununla çıkayım bununla da çıkayım onunla da çıkayım hepsiyle çıkayım.

angie

Elmas Üye
Aynen. Bazıları da boynuzlarından habersiz...

Agha

Elmas Üye
Ayın En iyi üyeleri
Bir erkeğin bunalımı ; bunalım bunalımdan çıkayım bununla çıkayım bununla da çıkayım onunla da çıkayım hepsiyle çıkayım.
vay arkadaş

ismail89

Altın Üye
Ne yazıyor du? okuyamadım.
Neyse.
Yüzük olunca birinin varlığı da belli oluyor. Yüzük olmayınca herkes yanlış değerlendiriyor. Bir şeyler belli olmalı bence.

Serçe

Üye

Birine sadık olmak, parmağına yüzük takmakla olmaz adam.​

hopee

unique
Elmas Üye
Yuzuk parmagimda cok guzel he bi yuzuk bukadar guzel duramaz bir p4rmakta anliomusun qwe

Üst Alt