Beşiktaş'ta sola Medel formülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Emektar Üye
Mesajlar
13,774
Puanları
353
Konum
Kocaeli.
Tepkime puanı
2,942
Medipol Başakşehir karşısında zirveyi yakından ilgilendiren tek maça çıkacak olan Beşiktaşâ€™ta yöntem direktör Şenol Güneş, savunmanın soluna deva arıyor.
Adriano’nun misyon yapamayacak olması hasebiyle arayış içerisine geride bıraktığımız Güneş, rakibine sürpriz çalışmaları içinde...
Son zaman sol taraftan gelen ataklarda, hazırlıksız yakalanan Beşiktaş savunmasını toparlamak için, strateji tasarılar ilerleten Güneş, sol bekte Medel’e baht vermeyi tasarılıyor.
Onun önünde de Caner Erkin görevlendirilerek rakibin en verimli kısmı olan sağ mevki kilitlenmiş olacak.
Savunmanın göbeğinde veyahut orta sahada oynamayı daha fazla isteyen Şilili oyuncu, sol bekte oynamayı kabul ettiği vurgulandı.
Medipol Başakşehir’deki Edin Visca’yı bu yolla durdurmayı düşünen Şenol Hoca’nın, Buyruğa ve Robinho gibi adları de tesirsiz bırakmak için çalıştığı dile getirildi.
Kadronun geri kalan kısmında ise aynısı isimlere yer verecek olan tecrübeli yöntem erkeğin, Adriano ile ilgili iyice sıkıldı.
Adriano’nun oynayıp oynamama konusundaki isteksizliğinden bıkan siyah-beyazlı yöntem erkek, bu durumdan kaynaklı isteksiz olan Medel’i de ikna etmeye çalıştığı vurgulandı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Tupac

Uzaklaştırılmış
YASAKLI
Mesajlar
2,530
Puanları
93
Konum
Ankara
Tepkime puanı
1,035
Caner'i beğenmiyorsun ama ölüsü bile iyi oynar :) Az beni dinleyin sakal bırakcam bak

Beğenmemek değil ama savunması zayıf. Şenol Hoca Medeli orta sahaya alıp Caner’i Beke alınca Visca gelemedi. Orta sahada üstünlüğü aldık.
 

Tupac

Uzaklaştırılmış
YASAKLI
Mesajlar
2,530
Puanları
93
Konum
Ankara
Tepkime puanı
1,035
İkinci yarı hiç yoktu. Caner onu değil o Caner’i savunmak zorunda kaldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt