Ankara Barosu'ndan karşı binadaki YSK'ya: Hukuksuzluğun tam da karşısındayız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Chen

Altın Üye
Ankara Barosu'ndan karşı binadaki YSK'ya: Hukuksuzluğun tam da karşısındayız]

Ankara Barosu, konum olarak Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) karşısı çaprazında yer alan binasına “Hukuksuzluğun tam da karşısındayız†yazılı siyah pankart astı.

YSK’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinin yenilenmesi kararına tepki gösteren Ankara Barosu'nun YSK binasının tam karşısında yer alan binasına "Hukuksuzluğun tam karşısındayız" yazılı pankartı astığı görüldü.
Ankara Barosu, YSK’nın İstanbul seçimlerine ilişkin iptal kararını, “Hukuk kılıfına sokulan darbe†olarak nitelendirmişti. Barodan yapılan açıklamada, sandık kurulu teşkiline yönelik itirazların olağanüstü itiraza konu olamayacağının altı çizilmiş, “Görev süreleri, kendilerine verilen emir telakki edilmeden uzun zaman önce Anayasa’ya aykırı olarak uzatılmış olan bu atanmışlar, 80 milyona borçlu oldukları kamusal hizmetlerini yapmak yerine hukuken mesnetsiz kararlarıyla, ülke tarihinin karanlık sayfalarına elleriye işlemişlerdir†denilmişti.

sputnıknews

Alper

Bronz Üye
seviyorum böyle akıl dolu hareketleri. Çok güzel ve yerinde olmuş cidden tebrik edilesi.

Run

Exilium
Platin Üye
Mesajı alabilecek kapasite ve omurga yapısına sahip değiller maalesef.

velevki

Bronz Üye
velevki buna tebessüm etti :) böyle zekalari seviyorum.

huri

Bronz Üye
Ortada bir hırsızlık var ki YSK görevini yapmıştır.

Bahtiyar

Gümüş Üye
Helal olsun valla. Bir de gözlerine sokayım şu görüntüleri de zevk almak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt