ForumSal.Net

Üye Ol Forumsal Albümler Mesajlar Gruplar Chat Yönetim Radyo Twitter FacebookGo Back   Forumsal.Net
ForumSal.Net & Genel
Kendi Çalışmalarınız
Kullanıcı Etiket Listesi


 
Seçenekler
Alt 26-Temmuz-2016, 16:38   #1 (permalink)
Standart Cin Günlükleri ( +16 )


Cin Günlükleri ( +16 )
CİN GÜNLÜKLERİ

Kan…
Kokusunu daha çok sevdiğim başka bir şey daha yok şu hayatımda… Belki biraz da korku…
Kuzenim Asv kendinden geçmiş bir halde dans ediyordu. Bense biraz daha tatmak istiyordum ziyafetten.
Yerde yatan kadın, hıçkırıkları ve kendi kanı içinde boğulurken üzerinde tepişen insanın vahşiliği görülmeye değerdi doğrusu. Hâlâ şaşarım Tanrının şu yaratıkları bize tercih etmesine…
İnsan mıymış bize üstün olan! Şu karşımda gördüğüm insanlar mı? Öz amcası tarafından tecavüze uğrayan şu zavallı kız mı? Yoksa yeğeninin ruhuna ve bedenine saldırıya geçmiş gözü dönmüş şu yaratık mı? Hayır hayır bu kadar aciz varlıklar bize üstün olamazlar.
Üstelik biz onları zorlamadık da… Ne yaptılarsa istedikleri için yaptılar. Kızın annesiydi kayınbiraderini muskalamak için kapımıza gelen. Uşağımıza başvurmuş ve yardımını istemişti ondan. Kocasının kardeşiyle yaşadığı ilişkinin bozulmasından ve terk edilmesinden dolayı kayınbiraderini sorumlu tutuyordu haspa. Kullanıldığını hissediyordu. Hiçbir şeyden haberi olmayan eşi ise kardeşine toz kondurmuyordu. Cadı planını yaptı. Hem kardeşi kardeşten soğutmak hem de intikam almak için Uşağımıza geldi. Uşakta ona karşılığıyla yardım edeceğinin sözünü verdi ve yüzünü bize döndü. Biz ne yapmamız gerektiğini zaten biliyorduk her zaman da biliriz.
İşte şimdi kadının istediği oldu. Biz kayınbiraderini nefret ve cinnetle doldurduk ve şimdi o kadının kızına tecavüz ediyor ve biz zevkten ihya oluyoruz.
Kötülüğü isteyen sendin insan, sınırları ise biz belirleriz. Bu senin beklediğinden öte bir kötülük oldu ama daha dur bu başlangıç sadece. Sen eve geldiğinde ve kızının tecavüz edilmiş cesediyle karşılaştığında biz kaynına yine vesvese vereceğiz ve seni öldürmesini söyleyeceğiz. Böylece pişman olup tevbe etmeye bile vaktin olmadan cehenneme düşeceksin.
Ahh işte sıkıyor. Hayvani güdülerini tatmin eden amcası şimdi pisliğini örteceğini düşünerek yeğeninin boğazını sıkıyor. Kız kaskatı ve şoke olmuş durumda. O zaten burada değil artık. Uçup giden ruhunun bıraktığı boşluğu hissedebiliyorum. Ne kârlı bir gün; aynı anda tecavüz, ensest ve cinayet bir arada.
Bunun için yaratılmamıştık aslında. Ne karşımda zafer dansı yapan kuzenim Asv ne de ben Âkir özümüzde kötü değildik.
Anlayabilseydiniz eğer sizden çok daha yüce varlıklar olduğumuzu farkederdiniz. Sizden çok çok daha önce yaratılmış ve kutsanmıştık biz.
Sağda solda bizler ile ilgili saçma sapan şeyler anlatırken sizlere gülüyoruz ve bizi en çok güldüren saçmalıklarınızdan biri de aramızda “ atesitler “ olduğunu iddia etmeniz…
Ahmaklar… Hiçbir Cinni ateist değildir. Aksine biz Tanrıyı sizden iyi bilir ve sizden iyi tanırız. Siz daha ortalıkta yokken, ne şehirleriniz, ne hayvanlarınız ne de size ait hiçbir şey yokken bile biz vardık bu arz üzerinde… Uzun zaman boyunca ona kulluk ettik sadece. Öyle ki aramızdan çıkan isyankârları bile ırkımız demeden merhamet etmeden katlettik. O’nun mutlak otoritesine hiçbir ortak tanımadık. Öyle ki atamız yücelikte eşi bulunmaz bir mevkii ile ödüllendirildi. Tanrı bizi güzel yaratmıştı. Çok güzeldik, özeldik ve narindik… Zerafet doluyduk ama yine de bir zaman geldi ve gözden düştük.
Onca özverimize rağmen topraktan yaratılan bir ucube ateşin çocuklarına üstün kılındı. Atamız biliyordu. İnsan adı verilen bu canavarın nelere yol açabileceğini biliyordu. Bunu Melekler de biliyordu ama onlar Atam kadar cesur değildiler bu yüzden öne çıkmak İblis’e kalmıştı. O da Tanrıyı uyarmak istedi ama karşılığında azar işitti ve aşağılandı. O yine de ısrarla uyardı; “Tanrı’da olsan bu varlığı âlemlere üstün kılmakla hata yapıyorsun” dedi ve sonunda lanetlendi. Bizde atamızın arkasında durduk. Bunca zaman boyunca yaptıklarımız boşa gitti ve gözden düştük. Tanrı bize kızmıştı, hem de çok… Fıtratımızı değiştirdi, birçok gücümüzü elimizden aldı, bizi çirkinleştirdi, bizi zayıflattı ve aciz bıraktı. Âdem’i yanımıza saldığı vakit yalvardık O’na… Biliyorduk ki cennetten kovulmasına sebep olduğumuz Âdem bizi sağ komazdı. Tanrı bize acıdı sonunda ve bizleri onun ve çocuklarının gözünden sakladı. Bir süre onları izledik. O ilkel canlının gelişimini seyrettik… Çoğalmasını ve yayılmasını… Sonra harekete geçtik. İnsanı tanıyorduk, onu ondan iyi biliyorduk. Zaaflarını, heveslerini, hırsını ve nankörlüğünü hepsini ama hepsini biliyorduk. Zamanla ele geçirdik onları. Denizde ki balık gibiydi hafızaları, hemen unutuveriyorlardı. Nereden geldiklerini ve nereye gideceklerini bilmiyorlardı artık. Bizde oyuncağımız yaptık onları. Öyle ki bizlere tapınmaya başladılar. Bizden korkmayı ve bize saygı duymayı öğrendiler. Oysa asıl korkmaları gereken Tanrı hepimizi izliyordu. Dünyayı o hale getirdik ki bir dönem, neredeyse Tanrı’yı kimse hatırlamaz oldu. O’nun gönderdiği vazifeliler de işe yaramadılar. Zaten bu yüzden Nuh bile pes etti ve bu yüzden Tanrı toplu bir helak ile sizi bir avuç bıraktı. O tufan bizim en büyük zaferimizdi. Başınıza gelen hemen her musibet O’nun cezalandırması olurken bizim bayramımız oluyordu. Çünkü o helâklar haklılığımızın ispatıydı. Biz O’na söylemiştik; sizin ne kadar nankör, ne kadar bencil ve adi yaratıklar olduğunuzu söylemiştik. Yine sizi bize üstün kıldı ve hata yaptığını kabul etmedi. Bunun yerine daime sizi destekledi. Size kitaplar, nebiler, resuller gönderdi. Bu büyük oyunda kurallar hep sizin lehinize esnetildi.
Önce Süleyman belası geldi başımıza. Gücümüzün zirvesindeyken alaşağı etti hepimizi. Uzun süre kulu kölesi olduk onun ama ölümlüydü o da ve o gidince biz yine hâkimiyetimizi kurduk. Beyinlerinizde yuvalandık, fikirlerinizde gezindik. Sizin sandığınız düşüncelerin asıl sahibi bizdik. Çocuklarınızı kurban etmenizi söyleyen iç sesinizin sublajı bizdik. Hayvanlar gibi çiftleşip arsızlaşmanızı isteyen de bizdik. Sudan sebeplerle birbirinizi öldürmenizi emreden de bizdik. Ve daha nice kötülükleri yapmanızda da biz vardık siz ise sadece kuklaydınız.
Yine üstünlüğü ele geçirmiş ve haklılığımızı ispatlamışken bir gün o geldi.
Muhammed. Süleyman’dan sonra ikinci bir hezimet daha çaldı kapımızı. Durduramadık onu, değil durdurmak yavaşlatamadık bile… En büyük darbeyi ondan aldık. Bizi birbirimize düşürdü, nicelerimiz onun dinine tabi oldular ve ondan sonra uzun süre güçten düştük. Nankör Ademoğlu farkında değilken bile kendi içimizden sizleri koruyan ırkdaşlarımız oldu. Bizimle savaştılar ve sizin uğrunuza öldüler. Oysa hiç biriniz tek bir cinninin hayatına değmezsiniz. Yine de siz zayıflarken biz güçlendik. Artık Muhammed’de yok ve Tanrı sizin için bir başka koruyucu daha göndermeyecek. Başbaşa kaldık. İnsan ve Şeytanı bir de bizleri izleyen Tanrı. Sizin ne aşağılık ne hakir ne lanet bir canlı olduğunuzu milyonlarca kez ispatladık ve ispatlamaya devam edeceğiz. Öyle ki o gün geldiğinde yani kıyamet koptuğunda “ ALLAH “ demeyi bile unutmuş olacaksınız. Bu bizim atamıza verdiğimiz sözümüzdür.
İşte bakın! Az önce öz yeğenine tecavüz edip öldüren şu pisliği bir görseniz. Ruhun büzülmüş durumda ve damarlarında zerre bir pişmanlık duygusu geçmiyor. Bunun yerine plan kuruyor. Abisini aldattığı karısını bekliyor. Gelince onu da öldürecek. Zira aklı bizim elimizde artık. Biz ne dersek onu yapıyor. Zaten kuzenim de hemen yanı başında sürekli çalışıyor.
Peki bu duruma gelinmesin de sebep kimin? Bizim mi? Bize mi yıkıyorsunuz yaptığınız her zulmü? Size bir haberim var insanlar. Siz bizi göremiyorsunuz bile. Buna rağmen göremediğiniz kimselere suçunuzu nasıl atabilirsiniz? Silahı elinize biz vermedik. Aklınızın sahibi de biz değiliz. Bütün bu sorumluluklar size aitti ama kullanmasını bilemediniz. O yüzden kötülüğünüzü bize mal etmeyin. Biz zaten kötülüğün hammaddesiyiz. Bilmeyenler için söylüyorum, biz saf enerjiyiz. Sizin daha yeni yeni keşfettiğiniz fotonlardan bile daha saf. Biz her duygunun özünü görürüz, sizin gibi yüzeysel canlılar değiliz. İçimizden çoğu sizinle olan savaşımızda kötü olmayı kabul etti zira siz bizden daha kötüsünüz ve biz size aynı silahla cevap vermek istedik sadece. Ayrıca inanıyoruz ki; iddiamızı ispatladığımızda yani Tanrı’ya yanıldığını kabul ettirdiğimizde bizleri bağışlayacak ve sizi değil bizi cennetine alacak. Ve yeniden gözde kulları bizler olacağız. Özetle bu dünyanın şeytanı aslında biz değil sizsiniz.
Hahh işte aptal da kadında evine geldi. Rehinemiz onu elinde bıçağıyla mutfakta bekliyor. İnsanları üç sınıfa ayırırız biz. Rehineler-Uşaklar ve Arifler.
Rehineler bilgisi az, cahilliğe meyilli iradesi zayıf kimselerdir. Onları yönlendirmesi zor değildir. Neredeyse tamamının içinde kocaman bir ağaç gibi büyümüş hırsları ve hevesleri sebebiyle manipüle olmaya açıktırlar. Elimize bir kez düştüler mi artık bizimdirler. Bu aptal kadını da uşağımıza yönlendirmede hiç zorlanmadık bu yüzden…
Uşaklara gelince; onlar bizim hizmetkârlarımızdır ama sorsanız onlara, bizim kendilerine hizmet ettiklerimizi söylerler. Gerizekalılar. Süleyman’dan kalan birkaç bilgi kırıntısı ile hükümdarlık oyunu oynuyorlar bizlerle. Biz de onlarla oynuyoruz. Onların Adetullah’ı hiçe saymaları bize gerekli bahane ve gücü vermekte ve sayelerinde yapabildiğimizden çok daha fazlasını yapabilmekteyiz.
Bir de Arifler var. Kahrolası Arifler. Bizi göremeseler de bizi fark eden, bizi işitemeseler de ne yaptığımızı anlayan Arifler. Kandıramıyoruz onları. Kandırmayı bırakın yanlarına bile yaklaşamıyoruz. Neyseki sayıları gittikçe azalmakta.
Unutmayın. Tanrı gibi olmasa da biz de izliyoruz sizi. Eşinizle hayâsızca ilişkiye girerken odanızda, telefonunuzla oynarken helanızda, iş arkadaşınızı bir başkasına çekiştirirken ofisinizde ve daha hiç aklınıza gelmeyecek her yerde sizi hep izliyoruz. İzliyor ve bekliyoruz. Tek bir açığınızı…
Şimdi de izlediğimiz gibi. Lanet kadın çocuğunun odasında kaskatı kesilmiş halde yerde yatan cesede bakıyor. Halini bir görseniz dondu kaldı kahrolası. Aşığı elde bıçak hemen arkasından yaklaşıyor. Kuzenim Asv en sevdiğimiz şarkıyı söylemeye başlıyor ve bu kez ben dans ediyorum.
Islak Kek, leavemealone ve 01234 bunu beğendi.
BayEkSen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 17:38   #2 (permalink)
Standart


allah hepimize ariflerden olmayı nasip etsin. etkiliydi
EkSen ve 01234 bunu beğendi.
Bay leavemealone isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 18:17   #3 (permalink)
Standart


Tüylerim diken diken oldu..
EkSen bunu beğendi.
Bayan01234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 18:22   #4 (permalink)
Standart


Noluyo be
EkSen bunu beğendi.
BayanSheeran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:01   #5 (permalink)
Standart


okumadım, korkarım
BayBal Porsuğu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:21   #6 (permalink)
Standart


Cinlerin kendini ovmesi ve tanriya ispat etmesi gulunc mu?evet
Bay ZiFiR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:23   #7 (permalink)
Standart


Düşük bütçeli korku filmi.
EkSen bunu beğendi.
BayUzay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:48   #8 (permalink)
Standart


cin musallat olmuş.

desek bile insan şöle bir durup içinden , tövbe töbe diyebilir hikaye uzayıp detaylanınca insanların korkmaması içten bile değildir.

@EkSen ninde değimiyle

ya gerçeğin kendisi seni korkutursa der

ve millet iptal
EkSen bunu beğendi.
BayXasthuR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:53   #9 (permalink)
Standart


İlmi olmayanın fikri boş olurmuş ..
Cinler hakkında bildiğimizi sandığımız ayrıntıları kimler anlatmış sanıyoruz ? İnsanlar mı
Devam ..
Kibri yani kendini beğenmişliği yüzünden CENNETTEN KOVULAN BİR ŞEYTANIN NESEBİNİN Mİ KENDİNİ ÖVMESİ komik yoksa bunun bile farkında olamamak mı ?!
01234 bunu beğendi.
BayEkSen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-Temmuz-2016, 19:53   #10 (permalink)
Standart


Alıntı:
Bal Porsuğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
okumadım, korkarım
O kadar korkunç değil ..
Bal Porsuğu bunu beğendi.
BayEkSen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 08:47.
Forum Yazılımı ve Sürümü Site Bilgileri

Powered by vBulletin® Version
Copyright ©2010 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Kuruluş Tarihi : 05.10.2010
Tasarım : ForumSal

 
  
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir."Şikayet" buradan bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.
Forum Forumlar Forum Sitesi Etiket Sitemap