ForumSal.Net

Kayıt ForumSal Albümler Mesajlar Gruplar Chat Yönetim Radyo Twitter FacebookGo Back   Forumsal.Net - Türkçe Forumlar Genel Forum Sitesi
Hayatın İçinden Burçlar & Fallar & Kehanetler

 
Seçenekler
Alt 15-Şubat-2013, 16:20   #1 (permalink)
Standart 20 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları


20 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları
20 şubat 2013 günlük burç yorumları,20 2 2013 burçlar,20 şubat 2013 akrep burcu yorumu,20 şubat 2013 aslan burcu yorumu,20 şubat 2013 balık burcu yorumu,20 şubat 2013 başak burcu yorumu,20 şubat 2013 boğa burcu yorumu,20 şubat 2013 ikizler burcu yorumu,20 şubat 2013 koç burcu yorumu,20 şubat 2013 kova burcu yorumu,20 şubat 2013 oğlak burcu yorumu,20 şubat 2013 terazi burcu yorumu,20 şubat 2013 yay burcu yorumu,20 şubat 2013 yengeç burcu yorumu,2013 şubat ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 şubat günlük burç yorumları,20 şubat burç yorumları,20 şubat 2013 çarşamba burç yorumları

20 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları


20 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu
Yaşamınıza çok önemli biri girebilir. Yalnız bu insan sizin kadar bağımsızlığına düşkün ve yine sizin gibi otoriter. Yani anlaşabilmeniz için taraflardan birinin biraz özveride bulunması gerekecek. Bu insan sayesinde yaşamınız fevkalade olabilir. Kararınızı bunu düşünerek vermelisiniz. Size türlü yerlerden irili ufaklı paralar gelecek. İyi bir yatırım yapabileceksiniz. Sevdiğinize uymaya çalışın, anlamsız kıskançlıklarla onu üzmeyin. Şu sıralar kendinizi çok bitkin hissetmenizin nedeni kafeinli içecekler. Bunlardan uzak durmaya çalışın.


20 Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.


20 Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.


20 Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Aşkta da bir karar arifesindesiniz. Kararınız gelecek günleri etkileyebilir. Ailenizle ilgilenseniz iyi olur. Sizle yakınlaşmakta güçlük çekiyorlar. Ama bunu dile getiremiyorlar. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda eski bir dostunuz yardımcı olacak.


20 Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu
Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğinizle bazı sorunlar çıkabilir. Onun da fikirlerine önem verin. Uyarılarını dikkatle dinleyin. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Her zaman bir açık kapı bırakın. Hayatta herşey olabilir, unutmayın. Sosyal hayatınız çok renklenecek. Yeni kişilerle tanışacaksınız. Yeni imkanlar ve fırsatlar doğabilir. Gözünüzü dört açın. Bundan yararlanmayı bilin. Sağlık yönünden hiçbir sorun görünmüyor.


20 Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu
Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. İş hayatınızda bundan sonraki günlerde oluşacak tatsızlıkları gidermek için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizle mesafeli bir ilişkiniz var. Bunu daha sıcak ve yakın bir hale getirmeniz sizin elinizde. Bunun için çaba harcamalısınız. Ve inanınki bu çabanızın karşılığını kat lat alacaksınız. Çünkü o buna değer. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek. Ama önemli bir durum değil korkmayın.


20 Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün idari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Başkalarına emir vermekten çok hoşlanıyorsunuz ve herkesi sizin kurallarınıza uymaya zorluyorsunuz. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışmalısınız. Sevdiğinizle aranızda bazı sorunlar olduğu bir gerçek. Ancak canınızı sıkmayın, çünkü herşey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. Düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Enerjiniz ve performansınız tam yerinde. Özellikle ayın son günlerinde mutluluk var.


20 Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bu günlerde zihniniz çok açık. Özellikle mesleki konularda bundan yararlanabilirsiniz. Bu da sizin yararınıza olacak. Fikirleriniz çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Sevildiğinizi bilin ve ona göre davranın. Gereksiz kuruntulara kapılmayın. Alışveriş yaparken biraz daha eli açık davranabilirsiniz. Evinizin bir ihtiyacını ertelemek zorunda kalacaksınız. Sağlığınızda önemli bir değişiklik yok.


20 Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu
Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı ve değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. O buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok fazla yordunuz.


20 Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.


20 Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu
Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir. Bu arada bazı insanlarla sorun yaşayabilir, onlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Onlarla savaşacak gücünüz var. Kendinize dikkat etmezseniz kısa zamanda yorgun düşersiniz. Ayaklarınıza dikkat.


20 Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.
CastieL ve KaRaMeLiM bunu beğendi.
BayanZ3yn3P isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-Şubat-2013, 00:27   #2 (permalink)
Standart


20 Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün çok büyük bir fırsat var. Ancak bunun için kararlı davranmanız gerekiyor. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz. Güçlü cinselliğinizle onu tam anlamıyla kendinize bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.
BayanShe` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-Şubat-2013, 09:22   #3 (permalink)
Standart
KOÇ: Dalgın dalgın gezmeyi bırak artık. Düşünmekten kendini yedin bitirdin. İhmal ettiklerine yeniden gereken zamanı ayır.

BOĞA: İnsanları bazen çok yanlış anladığın oluyor. Sebebi ise aklının başka yerlerde olması. Somurtmayı bırak gül biraz.

İKİZLER: Hayalini kurduğun şeylerin gerçekleşmesi yakın ama biraz sakin ol. Sen heyecanlı duygulara sahipsin, tut kendini.

YENGEÇ: Problemlerin yakında sona eriyor düşünme artık. Bu aralar yalnız kalman daha iyi şimdi kim uğraşacak aşık olmakla falan.

ASLAN: Sabrını fazlasıyla zorlayan embesiller var. Hemen öyle sinirlenme boşver sakin ol. Tertemiz bir kalbin var kötülük düşünme.

BAŞAK: Hayatın sıkıcılığı seni boğuyor yenilik şart. Önce şu kafandakileri çıkar, rahatla. Sonra git dağa tırman falan heyecan olur.

TERAZİ: Seninle aynı düşünceleri olmayanlara elveda deme vakti geldi de geçiyor. Bunlar sürekli engel olur çıkar şunları hayatından.

AKREP: Yine böyle herkesin seni konuştuğu, seni kıskandığı bir dönem. Sen aldırma bu ibişlere içinden geleni yap.

YAY: Güçlü görünmeye çalışsan da darma dağınsın. İçinde fırtınalar kopuyor bağıramıyorsun, susuyorsun. Noldu sana balım böyle?

OĞLAK: Monotonluğa son verip eğlencenin dibine vurma vakti gelmedi mi? Geldi dediğini duyar gibiyim. Kafanı ütüleyenleri sustur.

KOVA: İşine geldiği gibi yaşamaya devam, oh mis gibi. İstediğini elde et ve sadece içinden gelen sesi dinle. Özgürlüğüne karışmasınlar.

BALIK: Yalnız hissettiğin bi dönemdesin. Etrafında bir sürü insan var ama çoğu sana boş beleş tip gibi geliyor. Üzülme iyilik meleğim.

@Amy, @ApqA, @Arda, @àRtì§tìc, @Aşk-! Azam, @KaRaMeLiM @CastieL @Destina, @DieBesTe., @DnZ, @Düş Bozumu, @EfRaSiYaB, @eLLya, @Eva, @Gazel, @iFt, @James Bond,@KaTRe~, @Smyrna, @AeQUiTaS @Nefertiti, @Oldstonegirl~, @paradise, @Perii, @PROmetheUS, @Remus @James Bond @Külkedisi @Sia, @Sinem, @Sisimores,@TATLI, @İptila*, @EndgirL @Elif @YABGU @MyNaK @Gülümse@EroL @Sonya @Misz Dijl @LaL @DoLuNaY @She` @YooNa @Mısra @<0, ' @eda__25 @Feronia @Gelecek @Henna @Rüya Perisi @YABGU @YeK..! @DuaL @OPTiMUS @adaLet_siz @Onurcan


CastieL, Düş Bozumu, Jei and 1 others like this.
BayanTıLsıM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-Şubat-2013, 11:28   #4 (permalink)
Standart


OĞLAK: Monotonluğa son verip eğlencenin dibine vurma vakti gelmedi mi? Geldi dediğini duyar gibiyim. Kafanı ütüleyenleri sustur.

Susturalım o zaman
BayanZ3yn3P isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 08:48   #5 (permalink)
Standart


20 Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu
Parlak bir gün. Çevrenizden iltifatlar duyacaksınız. Ve aranan simaların başında geleceksiniz. Bu kadar popüler olmanız hiç şüphesiz neşeli ve sorunsuz bir tip olmanızdan. Fiziksel pırıltınız da dorukta. Bu sayede yeni flörtler ve romantizm dolu ilişkiler yaşamanız kaçınılmaz. Yaşamın her alanında şansınız yüksek gözüküyor. Siz bu şansı özellikle duygusal bağlamda kullanmaktan yanasınız. Böylece yalnızlığınıza son verebilirsiniz.

İKİZLER: Hayalini kurduğun şeylerin gerçekleşmesi yakın ama biraz sakin ol. Sen heyecanlı duygulara sahipsin, tut kendini.

BayanTıLsıM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 08:54   #6 (permalink)
Standart


Alıntı:
Z3yn3P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster20 Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz. Cinsellik ön planda. Sevdiğinizle bu konuda anlaşacak ve birlikte hoş vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz yoksa deneyimli zeki biri sizi etkileyecek.


O parayı çok uzun zamandır bekliyorum ama ses seda yok.Umarım dediğin gibi olur
Bayan KaRaMeLiM isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 09:08   #7 (permalink)
Standart


TERAZİ: Seninle aynı düşünceleri olmayanlara elveda deme vakti geldi de geçiyor. Bunlar sürekli engel olur çıkar şunları hayatından.

2 gündür aynı şeyler var bunda bir hikmet
BayCastieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 10:01   #8 (permalink)
Standart


KOÇ: Dalgın dalgın gezmeyi bırak artık. Düşünmekten kendini yedin bitirdin. İhmal ettiklerine yeniden gereken zamanı ayır.

ben bunu begenmedim oglak burcundan istiyorum yarina ona göre
TıLsıM ve Gazel bunu beğendi.
BayanJei isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 10:04   #9 (permalink)
Standart


Alıntı:
♈ Koç: "Sonra" diyorsa bir Koç ne söylersen söyle "Şimdi" yapmaz.

KOÇ: Cesaretli ve pozitif.
Bunlar gayet olumlu aslında ama balım

Jei bunu beğendi.
BayanTıLsıM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Şubat-2013, 13:14   #10 (permalink)
Standart


KOVA: İşine geldiği gibi yaşamaya devam, oh mis gibi. İstediğini elde et ve sadece içinden gelen sesi dinle. Özgürlüğüne karışmasınlar.
Bayanİptila isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Paylaş

Etiketler
2013, burç, gunluk, subat, yorumlari


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:40.
Forum Yazılımı ve Sürümü Site Bilgileri

Powered by vBulletin® Version
Copyright ©2010 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Kuruluş Tarihi : 05.10.2010
Tasarım : ForumSal

 
  
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir."Şikayet" buradan bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.
Forum Forumlar Forum Sitesi Etiket Sitemap