ForumSal.Net

Üye Ol Forumsal Albümler Mesajlar Gruplar Chat Yönetim Radyo Twitter FacebookGo Back   Forumsal.Net
Hayatın İçinden Astroloji Köşesi
Kullanıcı Etiket Listesi


 
Seçenekler
Alt 20-Haziran-2017, 02:59   #1 (permalink)
Love Yay Burcuna Dair Herşey


Yay Burcuna Dair Herşey
Yay Burcuna Dair Herşey
Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu tüm burçlar arasında ideallerine en çok bağlı, şanslı ve en iyimser burcudur. Özgürlüklerine olan bağlılığı üst seviyededir. İnsanlar onu genellikle bu yönleri ile tanımlar. Enerjisi her zaman üst seviyededir, coşkusu hiç dinmez, ancak çokta huzursuzdur. Yay burcunu insanlar genellikle dürüst oluşu ve açgözlü oluşu ile tanır. Öğrenim aşkını, yolculuk sevgisini ve bilgi peşinde koşturmayı Yay burcu temsil eder.

Yay burcu oldukça meraklıdır. Yeni bilgiler öğrenme konusunda, yeni insanlarla tanışma konusunda her zaman hazır ve meraklıdır. Bu dünyanın öbür tarafında bile gerçekleşecek olsa peşini bırakmaz. Simgesinden anlaşılacağı gibi çift karakterlidir. Burçlar kuşağında çift karakterli olan dört burç vardır ve bunlardan biride Yay burcudur. Yay burcu insanları bu nedenle sürekli karmaşıklık içerisindedir. İlk görüşte güven duymaya hazır kişilerdir. Yay burcu insanları yıldızları bakımından oldukça talihlidir. Şansları her zaman yüksektir. Jüpiter, bolluğun ve zenginliğin temsilcisidir.

Jüpiter, Yay burcuna temsilcisi olduklarını vermekle kalmaz, talihte verir. Ayrıca Jüpiter'in diğer anlamı da büyük talihtir. Yay burcu insanları kafasını kullanmayı başarırsa, başarıdan başarıya koşar. Yay burcu her şeyden önce dostlarına önem verir. Yalnızlıktan nefret eder. Cana yakın, sevimli ve neşeli kişilerdir. Kendilerine olan güvenleri üst seviyede olan Yay burcu insanları, toplum içerisinde yeri olduğunu gayet iyi bilir. Sosyal çevrede ne kadar önemli olduklarını bilirler.

Doğum anında ters yıldız etkisi almamış Yay burcu insanlarına Jüpiter bu konuda her zaman yardım edecektir. Bu sayede sosyal çevrede önemli olan yerlerini korumayı başaracaklar. Yay burcu insanları çift karakterli olduğu için bulundukları durum ve davranışları diğer burçlara göre değişim göstermektedir. İki farklı insanı içlerinde barındırırlar. Birinci kişiliği vücuduna önem verendir. İkincisi ise kafa yapısına önem verir. Yay burcunun birinci kişiliği spor yapmalı, vücudunu geliştirmelidir. Kendisine iyi bakması gerekir. İnsanlar çoğu alanda vücutları ile başarıyı yakalar.

Özellikle bu tip bir kişiliğe sahip olan Yay burcu insanları, açık havada spor yapmalıdır. Birçok yarışmadan hoşlanırlar. Hayatı hızlı bir koşu yarışı olarak görür ve hızlı koşanın bu yarışı kazanacağı fikrindedirler. Yay burcunun ikinci kişiliğine sahip olanlar ise her türlü sorunu ve başarıyı kafada bitireceğini bilir. Aslında Yay burcu yüksek lisansı, uzun seyahatleri, yurtdışı gezilerini ve büyük ticaret işlerini temsil eder. Felsefe ile ilişkilendirilir. Sadece kafasını kullanarak en büyük başarılara imza atan kişilerin çoğu Yay burcundan çıkmaktadır. Yay burcu insanlarının konuşma tarzları oldukça tatlıdır. Etrafında bulunan insanları konuşmaları ve seçtikleri konu ile oyalamayı iyi bilirler. Her zaman neşeleri üst seviyededir. Her olayın komik tarafını görmeye çalışır. Bu nedenle eğlenceli sözlere sahiptir. Zevkli mizah duyguları vardır. Bu özelliklerinin yanına yaratıcılıkları da eklenirse mizah yazarı olarak iyi yerlere gelebilirler.

Yay burcu insanları hayata çok bağlıdır ve neredeyse hayatı kimsenin sevmediği kadar sever. Hayata kendi izlerini bırakmak ister ve bu nedenle gayretle çalışır. Geleneksel düşüncelerden ve tamamen alınmamış kararlardan nefret ederler. Yay burcunun ihtiyacı olan şey ise yeni düşünceler ortaya çıkaracağı ve iyi bir yaşam bulacağı özgürlük içerisindeki ortamdır. Yay burcu insanları son derece iyimserdir. Oldukça zeki, enerjisi yüksek ve girişkendir. Sahiplendikleri rollerinden oldukça emindir. Karşılarına çıkan, cesaretlerini kanıtlayacakları her türlü fırsatı değerlendirirler. Genellikle kendilerine faydası dokunacak kişiler ile arkadaşlık kurmayı tercih ederler. Yay burcu insanları umudunu, tüm dünya tarafından takdir görmüş, ünlü ve üstün yeteneklere sahip insanlara bağlar. Güçlü insanların etrafa yaydığı güneş ile beslenir.

Çoğunlukla, kendisinin değil, başkasının yaptığı büyük işler ile övünür. Bazı insanlar onun aslında hakkı olmayan bir popülerliğe sahip olduğunu düşünür. Yine de Yay burcu insanları yöneticilik özellikleri ile donatılmıştır. Bu nedenle bazen sempatik tavırlarından uzak görüntüler çizebilir. Yay burcunun kendine olan güveni, tam anlamıyla etrafındaki kişiler için tetikleyici etkilere sahiptir. Yay burcu kişileri ile geçinmek aslında göründüğü kadar kolay değildir. Yine de Yay burcu olmasa dünyada pek çok yenilikler görmezdik ve değişiklik olmazdı. Her anlamda olgunlaşmış, yenilikleri ortaya çıkaran, yeni deneyimlerin peşinde olan kişiler Yay burcu insanlarıdır. Koç burcuda girişimcidir ancak, Yay yaptıklarının arkasındadır, olumsuz da olsa. Bunun nedeni ise aşırı derece sorumluluk duygularının gelişmiş olmasıdır.

Yay burcu insanları genellikle 30 yaşından sonra tam olgunluğa erişir. Tamamen rahat ve prensip sahibi olacaktırlar. Her şey istediği gibi giderse, çevresindeki insanlara başarı ve yükselme konusunda yöneticilik yapabilirler. Bunun yanında asilik ve hoşgörüde olacaktır. Değişime aşırı derecede inanırlar. Bu alanda gerekirse tüm ilke ve kuralları da yok sayabilir. Yay burcu genel olarak materyalist'tir. Ona yöneltilecek her türlü suçlamayı reddeder. Ardından ileri görüşlü olduğunu, hoşgörülü ve liberal olduğunu söyler. Kişiliğinin bazı yönlerini, aynı özellikleri taşıyan insanlara açar. Bunun nedeni ise Yay burcunun farklı kişilikler taşımasından dolayıdır.


Yay burcu iş hayatı

Yay burcu insanlarının sıkılgan yapısı iş hayatlarına da yansımıştır. Hareket halinde olacağı bir iş hayatını tercih etmeleri gerekir. Masa başı işlerde pek başarı yakalayamaz. Cömert ve eli açık olması maddi anlamada güçlü olmasını kimi zaman engelleyebilir ancak iş hayatında başarıyı mutlaka yakalayacaktır.

Yay burcu aşk hayatı


Yay burcu insanları, aşk hayatları söz konu olduğunda tam bir kurmarbaz olabilirler. Aşk hayatları daima hareketli ve fırtınalıdır. Yaptıkları her hatayı dürüstlükle açıklayabilecek kişilerdir. Aşk hayatlarında daima sıcakkanlı, romantik ve ateşlidirler. Özgür yapılarının kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Doğru kişiyi bulmaları gerçekten uzun uğraşlar sonunda gerçekleşir.

Yay burcunun olumlu yönleri

Yay burcunun olumlu yönleri arasında; güvenilir olmaları, destek çıkan yapıları, azimli ve dürüst yapıları vardır. Ayrıca sabırlıdırlar ve tutumlu olmayı severler. Oldukça çalışkan insanlardırlar.

Yay burcunun olumsuz yönleri

Yay burcunun olumsuz yönleri arasında; zaman zaman anlaşılmaz ve mesafeli olmaları vardır. Özellikle, kuşkucu olmaları ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşamalarına neden olabilir. Tutucu olmaları sonucunda cimri davranışlar da sergileyebilirler.

Burçlar kuşağında yay

Jüpiter'in yönetimi altında bulunan Yay burcu, değişken, ateş grubuna bağlıdır. Erkeksi, negatif niteliktedir. Sentor olarak bilinen, yarı insan, yarı at olan, elindeki oku fırlatmaya hazır mitolojik bir varlık ile simgelendirilmiştir. Seyahat, felsefe, eğitim ve din ile ilişkilendirilen dokuzuncu evi temsil eder. Uğurlu sayısı; 3, uğurlu rengi; mor, uğurlu günü; perşembe ve uğurlu taşı ise; Turkuaz ve topaz'dır.

Laktivist bunu beğendi.
BayanheLen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 03:13   #2 (permalink)
Standart


@Ashriel goş
Ashriel bunu beğendi.
Bay Bardak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 03:43   #3 (permalink)
Standart


Alıntı:
Bardak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Ashriel goş
Üşenmedim okudum bazilari cuk bazilari alakasiz. Sen naptin ayni yerler mi tutuyor acaba
Laktivist bunu beğendi.
Bayan Ashriel isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 03:49   #4 (permalink)
Standart


Alıntı:
Ashriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Üşenmedim okudum bazilari cuk bazilari alakasiz. Sen naptin ayni yerler mi tutuyor acaba
-Yay burcu oldukça meraklıdır
-kuşkucu olmaları ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşamalarına neden olabilir
-Yay burcunun olumlu yönleri arasında; güvenilir olmaları, destek çıkan yapıları, azimli ve dürüst yapıları vardır. Ayrıca sabırlıdırlar ve tutumlu olmayı severler.
-Yaptıkları her hatayı dürüstlükle açıklayabilecek kişilerdir


Bendeki bunlar :d
Laktivist bunu beğendi.

Konu Bardak tarafından (20-Haziran-2017 Saat 03:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: Türk usulu okudum başından ve sonundan xd
Bay Bardak isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 03:57   #5 (permalink)
Standart


Alıntı:
Bardak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
-Yay burcu oldukça meraklıdır
-kuşkucu olmaları ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşamalarına neden olabilir
-Yay burcunun olumlu yönleri arasında; güvenilir olmaları, destek çıkan yapıları, azimli ve dürüst yapıları vardır. Ayrıca sabırlıdırlar ve tutumlu olmayı severler.
-Yaptıkları her hatayı dürüstlükle açıklayabilecek kişilerdir


Bendeki bunlar :d
- Enerjisi her zaman üst seviyededir, coşkusu hiç dinmez, ancak çokta huzursuzdur. Yay burcunu insanlar genellikle dürüst oluşu ve açgözlü oluşu ile tanır.
-
İlk görüşte güven duymaya hazır kişilerdir.
-
Yay burcu her şeyden önce dostlarına önem verir. Yalnızlıktan nefret eder. Cana yakın, sevimli ve neşeli kişilerdir.
-
Her zaman neşeleri üst seviyededir. Her olayın komik tarafını görmeye çalışır.
-
Yay burcu kişileri ile geçinmek aslında göründüğü kadar kolay değildir.
-
Yay burcunun olumsuz yönleri arasında; zaman zaman anlaşılmaz ve mesafeli olmaları vardır. Özellikle, kuşkucu olmaları ikili ilişkilerde sıkıntılar yaşamalarına neden olabilir.

Yay burcu aşk hayatı

Yay burcu insanları, aşk hayatları söz konu olduğunda tam bir kurmarbaz olabilirler. Aşk hayatları daima hareketli ve fırtınalıdır. Yaptıkları her hatayı dürüstlükle açıklayabilecek kişilerdir. Özgür yapılarının kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Doğru kişiyi bulmaları gerçekten uzun uğraşlar sonunda gerçekleşir.

Hepsi .ddd Kendi kendimi ele vermede üzerime tanımıyorum. Sonra başıma kakılıyor hepsi ya da olay çıkıyor. Sonrası kavga dövüş.

Bardak ve Laktivist bunu beğendi.
Bayan Ashriel isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 07:10   #6 (permalink)
Standart


Yay burcu ne kadar insan tanidiysam normale yakinini goremedim.

Kaciklar.

Siniri yok bu burcun insaninin.

Pozitifler ve enerji patlamasi yasiyorlar.

Yaslanmaz bu burcun insani.
BayNoah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 09:50   #7 (permalink)
Standart


İyi bir Yay deli dolu, doğrucu, kaşif ruhlu bir dost olur.Hayatı onlarla keşfetmek daha eğlenceli olacaktır.

Kötü bir Yaysa balon misali bir egoya ve patavatsızlığa sahip olur,Üstüne vazife olmayan konulara burnunu sokmayı dobralık olarak görür.
Laktivist bunu beğendi.
Bay dharma isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 09:56   #8 (permalink)
Standart


Meraksız bir yayım demek ki
30 umu bekliyorum,ne kaldı ki şunun şurası
BayanLaktivist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-Ekim-2017, 17:07   #9 (permalink)
Standart


Bir Yay'ın sessizliği normal karşılanmaz.
Onlar Jüpiter'in pozitif ve enerji dolu çocuklarıdır.
Ciddi bir can sıkıntısı söz konusudur.
Bay dharma isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:09.
Forum Yazılımı ve Sürümü Site Bilgileri

Powered by vBulletin® Version
Copyright ©2010 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Kuruluş Tarihi : 05.10.2010
Tasarım : ForumSal

 
  
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir."Şikayet" buradan bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.
Forum Forumlar Forum Sitesi Etiket Sitemap