ForumSal.Net

Üye Ol Forumsal Albümler Mesajlar Gruplar Chat Yönetim Radyo Twitter FacebookGo Back   Forumsal.Net
Hayatın İçinden Astroloji Köşesi
Kullanıcı Etiket Listesi


 
Seçenekler
Alt 20-Haziran-2017, 02:54   #1 (permalink)
Love Akrep Burcuna Dair Herşey


Akrep Burcuna Dair Herşey
Akrep Burcuna Dair Herşey
Akrep Burcu Genel Özellikleri

Akrep burcu burçlar kuşağının en ciddi, en gergin ve en çok sır tutan burcudur. Gözlemleme yeteneği üst seviyededir. Duyguları açık bir şekilde ortadadır. Saldırıya geçmeye hazırdır. Çelişkili bir kişiliğe sahiptir. Sevimli olması ve cömert bir kişiliğe sahip olması Akrebi belirleyen özellikler arasındadır. Aşırı derecede sadıktır. Duygusal olarak en fazla kırılan burçlar arasındadır. Akrep burcu insanları için gülmek oldukça zordur.

Duygusal olarak incinen, ihanete uğrayan Akrep burcu insanı için tek bir şart geçerlidir. O da intikam almak. Aşırı derecede soğukkanlılık gösterir ve bu konuda burçlar kuşağında daha iyisi yoktur. Tüm bunlara rağmen, Akrep burcu insanı kendisini korkutucu veya sinirli bulmaz. Dostlukları tutkulu yapısından, fazla duyarlı olmasından ve hislerinden dolayı bozulur. Daha da kötüsü düşmanlığa dönüşebilir. Akrep burcu insanlara güvenmekte aşırı zorluk çeker. Karşısındaki insanın gerçekten içten olduğuna inanması gerekir. Bu da gerçekten uzun bir süre alacaktır. Yine de Akrep burcu insanı bir kez güvendiğinde, kendisini karşısındaki insana karşı açar.

Güvendiği insanı engellemez. Her şeyini ona verir. Akrep burcu, klasik astrolojiye göre kötülüğü, şiddeti ve cehennemi temsil eder. Ancak Akrep burcu insanlarının şeytansı bir kişiliğe sahip olduğunu söylemek mümkün müdür? Hayır. Akrep burcu insanı bu benzetmeye yakışacak bir insan değildir. Akrep burcu insanları, karşısındaki insana şeytanca şeyler yaptırabilecek özelliklere sahiptir. Akrep burcu, insancıl içgüdülerin yıldızı olan, Plüton'un etkisi altındadır. Akrep burcu insanlarının hayatındaki en önemli nokta, tutkusunun ateşidir. Duygularını kontrol etmeyi bilen Akrepler, bunu enerjileri için yararlı bir şekilde kullanabilir. Ancak duygusunu kaybeden bir Akrep zehirli olabilir. İnsanları zehirlemeyecekleri kadar uzaklaşmaları gerekir.

Akrep burcu her zaman için aşırılığa hazır bir burçtur. Tüm burçlar arasında, Akrep burcu kadar hem iyi hem de kötü işler yapabilecek başka bir burç yoktur. Akrep burcunun bu kadar tutku yüklü olması aslında fiziksel ilişki köklerinden kaynaklanır. Akrep burcunun fiziksel ilişkiyi, en esaslı, en saf şekilde bedenlerine uyarladığı bilinmektedir. Ve fiziksel ilişki arzuları onların el sürülmemiş gücünün ufak bir görünüşüdür. Saf, kendini geliştirmemiş bir Akrep, burçlar kuşağının en etkili burcu arasındadır. Akrep burcu hayatı bir deney sahası olarak görür. Ancak asla oyun alanı olarak görmezler. Yaptıkları herşey aşırı ciddilik ile yapılmıştır. Amaçları her zaman kesin bir sınır ile çizilmiştir.

Her şey amaçlarına nasıl ulaşacakları ile ilgilidir. Amaçlarına ulaşma yolunda karşılarına çıkan her şeyle savaşmaya hazırdır. Ve mümkün olduğunca bu sorunları yok etmek için uğraşır. İnsanların oyunlarını, planlarını ve stratejilerini bozmak onlar için çok önemlidir ve bunu çok severler. Akrep burcu aldatıcı değildir. Kendisi yalancı olmadığı için, yalan söyleyen, sahtekar insanları açığa çıkarmakta oldukça iyidir ve hemen fark eder. Bakışları, insanların içini okurcasınadır. Gözlerinin hedefinde olan kişi tüm açıklığı ile Akrebin önündedir. Ancak Akrep burcu insanı okuyabilir mi? Evet. Ancak bu durum çok az kişi için geçerlidir.

Akrep burcunun özel hayatına müdahale eden kişi, aşırı tepki ile karşı karşıya kalır. Sergiledikleri bu tepki, onlar için aslında hoş bir durum değildir. Bu davranışlar Akrep burcunu hesapçı, kibirli ve egoist yapmaya zorlar. Akrep burcunu tanımlamak oldukça zordur. Onlar her zaman uç noktada hareket eder. Yarım veya az bir ölçü onlar için geçerli değildir. İstekleri ile tanımlanan bir Akrebin hayatın her alanında istekleri olacaktır. Bu konuda Akrebi tanımlayacak en iyi kelime, "arzuluyorum" dur. Hal böyle olunca bir şeyi yarım yaşayan Akrebe rastlamak oldukça zordur. Yaşama güçleri oldukça yüksektir. Aslında Akrepler patlamaya hazır volkan gibidir. İçlerindeki güç, gözlerinden okunabilir.

Hal ve hareketlerini kontrol etmeyi başarsa dahi, gözleri onu ele verebilir. Gözlerinden, sevgisini veya nefretini anlamak mümkündür. Kızgın bakışları çoğu insanı yolundan çevirebilir. Duygularına kapılan bir Akrep, tehlikeli olabilir. Bu nedenle hareketlerini, mantıkları ile kontrol etmelidir. Hem de sürekli olarak. Akrep burcundan ya en iyi insanlar ya da en kötü insanlar çıkar. Onlar için ya hep ya hiç geçerlidir. Akrep burcu iki yüzlü ve ukala insanlardan nefret eder.

Bu tarz özelliklere sahip olan insanları da aşağılamaktan büyük zevk alır. Kimi zaman patavatsız, acı bir şekilde konuşan ve kaba insanlar olurlar. Uzlaşmak onlara göre değildir, kendi görüşlerinin peşinden gider. Sevilmeyi istediklerini söylemiştik, ancak yine de onlar sevilmemekten korkmaz. Ancak dikkate alınmak onlar için çok önemlidir. Görüşlerini kabul ettirmek için de savaşmaktan asla çekinmezler. Akrep burcu insanları kuşkucudur. Bu nedenle kolayca inanmaları beklenemez. Yine de inandıkları zaman onu sonuna kadar savunabilir. Bu konuda asla ödün vermezler. Akrep burcu kendinden başkasına kolaylıkla güvenmez. Bu nedenle kolay kolay yeni düşünceleri benimsemezler. Nefretleri gerçek ile ilişkili değil, kişisellik ile ilişkilidir.

Akrep burcu isteklerini elde etmek için değişik taktikler kullanır. Bu taktikler acımasız ve dolambaçlıdır. Kendisine adaletli davranmayan insanlardan öç alırlar ve bununda gerçekleşmesi için hemen her şeyi yaparlar. Bu konuda vahşi bir yaradılışları vardır. Akrep burcu insanları giriştikleri işi tek başına sonlandırmak ister. Bunu sever ve başarırlar. Onlar gösterişi sevmez. Bu nedenle önemli bir işi yaptıkları çoğu insan tarafından bilinmez. Kendisi biliyorsa, bu onun için yeterlidir. Yaşamı ciddi bir iş olarak görürler. Özenli ve sabırlı bir şekilde çalışırlar. Hedeflerinden asla sapmazlar.

Önlerine çıkan engeli aşmak için sezgilerini kullanır. Fiziksel güçlerinin yardımı ile de bu konuda başarılı olurlar. Akrep burcu kendini kandırmayan insanların burcudur. Gerçek ne kadar acı olsa da asla kaçmazlar. Karşısındaki insanın zayıf yönünü keşfederse bunu silah olarak kullanabilir. Akrep burcu inandıklarını savunmakta oldukça katıdır. Bu konuda oldukça açık ve acı karaktere sahiptir. Hal böyle olunca birçok düşman edinmeleri oldukça kolaydır. Akrep burcu yeniliğin ve ölümün burcudur.

Ölüm ve yaşam, gizemlidir. Bu nedenle onlar için oldukça çekicidir. İsteği ve ilgiyi severler. Kişisel olarak yaklaşımlarında sezgisel duygusallıkları vardır. Akrep burcu insanı oldukça flörtçüdür. Duygusal olarak yoğun olsalar da, sevgili değiştirme konusunda oldukça hızlıdır. Birlikte olduğu kişi ile ne kadar yakın olursa olsun, gizli bir tarafının olmasını ister.


Akrep burcu iş hayatı

Akrep burcu insanları hırslı ve kararlı yapısı ile iş hayatında da başarılı olabilir. İş konusunda daima üst seviyeye çıkmak ister. Maddiyata önem verir. Aslında paranın, istediklerine ulaşma yolunda bir araç olduğunun farkındadır. Maddiyatın verdiği gücü ister. Para kazanmasını iyi bilir. Ancak istekleri içinde kolaylıkla harcayabilir. Emir almayı pek sevmeseler de uyum gösterebilirler. Eğlenceli işler, Akrep burcu insanlarına göredir.

Akrep burcu aşk hayatı

Akrep burcu kendinden ne kadar emin görünürse görünsün bazılarında egoistlik ve kibir görülebilir. Ancak bu durum duygu yüklü kalplerini saklamak için kullanılan bir duvardır. Akrep burcu insanları herkes gibi sevilmek ister. Özgürlüğüne düşkün olsalar dahi acı çeken yanları vardır. Bağımsızlığı savunan Akrep, aslında bu durumu yalnızlığını gizlemek için kullanır. Bağımsızlığa olan düşkünlüğünü saklar, çünkü kimsenin bağımsızlığa aşırı düşkün olan insanı sevmeyeceğini düşünür. Sevildiğini gerçekten hisseden bir Akrep, en tutkulu ve güçlü bir aşık olacaktır. Onlar kalbini konuşturan bir kişiliğe sahiptir.

Akrep burcunun olumlu yönleri

Akrep burcunun olumlu yönleri arasında; sadık olmaları en dikkat çekici olanıdır. Son derece yaratıcıdır. Aşırı duygusal, karizmatik, çekici ve tutkuludur. Baştan çıkarma konusunda oldukça iyidir. Sorumluluklarının farkındadır. Sabırlı, dikkatli ve tutumludur. İşkoliktir ve sağlam kişiliğe sahiptir.

Akrep burcunun olumsuz yönleri

Akrep burcunun olumsuz yönleri arasında; yıkıcı olmaları en dikkat çekici olanıdır. Aşırı kıskanç, açgözlü ve meraklıdır. Fazla sahiplenici ve sinsidir. Uyum konusunda zorluk çeker. Görüşleri fazla açıya sahip değildir. Acımasız, kuşkucu ve inatçıdır. Dalavereci ve alıngan yapısı vardır.

Burçlar kuşağında

akrep Akrep burcunun yönetici gezegeni Plüton'dur ve sembolü ise çöl akrebidir. Negatif, su grubuna bağlıdır. Sabit ve dişi niteliktedir. Miras ve yenilenme evi olarak bilinen sekizinci evi temsil eder. Uğurlu sayısı; 9, uğurlu renkleri; kırmızı ve siyah, uğurlu taşı; opal ve uğurlu günü; salı'dır.

Myself bunu beğendi.
BayanheLen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 10:03   #2 (permalink)
Standart


İyi bir Akrep güvenilir,çok iyi sır saklayan, dürüst, kötü gün dostu ve dayanıklı biri olacaktır.

Kötü bir Akrepse hırslarının ve tutkularının esiri, acımasız, cimri ve bencil bir imaj çizecektir
heLen bunu beğendi.
Bay dharma isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 10:55   #3 (permalink)
Standart


Alıntı:
Dostlukları tutkulu yapısından, fazla duyarlı olmasından ve hislerinden dolayı bozulur


Akrep burcu her zaman için aşırılığa hazır bir burçtur. Tüm burçlar arasında, Akrep burcu kadar hem iyi hem de kötü işler yapabilecek başka bir burç yoktur.

Amaçlarına ulaşma yolunda karşılarına çıkan her şeyle savaşmaya hazırdır.


İnsanların oyunlarını, planlarını ve stratejilerini bozmak onlar için çok önemlidir ve bunu çok severler. Akrep burcu aldatıcı değildir. Kendisi yalancı olmadığı için, yalan söyleyen, sahtekar insanları açığa çıkarmakta oldukça iyidir ve hemen fark eder.


Bakışları, insanların içini okurcasınadır.

Kendisine adaletli davranmayan insanlardan öç alırlar ve bununda gerçekleşmesi için hemen her şeyi yaparlar. Bu konuda vahşi bir yaradılışları vardır.
Sevdim bunları.
Özellikle bakış kısmı çok doğru, çevremdeki hemen herkes bakışlarımın rahatsız edecek derecede etkileyici olduğunu söyler.
heLen ve Çavlan2 bunu beğendi.
Bay dharma isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-Haziran-2017, 11:28   #4 (permalink)
Standart


neden akrep burcu varda yılan burcu yok biri bunu bana açıklasın
Bay ZiFiR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-Ağustos-2017, 23:37   #5 (permalink)
Standart


Annem Akrep kadını bir çoğu doğru. Akrepler enteresan bir burç.Zor ama iyi bir enerjileri var.Etki bırakmakta üzerlerine yok.
Çavlan2 bunu beğendi.
BayanEylül23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-Ağustos-2017, 19:30   #6 (permalink)
Standart


Akrep burcunun olumlu yönleri

Akrep burcunun olumlu yönleri arasında; sadık olmaları en dikkat çekici olanıdır. Son derece yaratıcıdır. Aşırı duygusal, karizmatik, çekici ve tutkuludur. Baştan çıkarma konusunda oldukça iyidir. Sorumluluklarının farkındadır. Sabırlı, dikkatli ve tutumludur. İşkoliktir ve sağlam kişiliğe sahiptir.

nokta..
Bay Myself isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-Ağustos-2017, 21:04   #7 (permalink)
Standart


Tabi la ne sandın
BayGrifikir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-Ekim-2017, 17:18   #8 (permalink)
Standart


Bir Akrep'in sessizliği, yakıp yıkmasından daha tehlikelidir.
Hiçbir şey yokmuş gibi davranması asla hiçbir şey yapmadığının kanıtı değildir.
Onlar Plüton'un çocuklarıdır daima gizlilikten yanadır.
Bay dharma isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-Kasım-2017, 18:59   #9 (permalink)
Standart


AKREP : Haksızlığa tahammül edemeyen, sosyal ortamları seven insanlardır Akrep'ler. Onlarla yiyin, için, alışveriş yapın ama ters düşmeyin !
Bay Myself isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-Kasım-2017, 19:03   #10 (permalink)
Standart


Yannis olmasin.

Alrep olmak ayricaliktir
Bay Classiic isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:28.
Forum Yazılımı ve Sürümü Site Bilgileri

Powered by vBulletin® Version
Copyright ©2010 - 2011, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0
Kuruluş Tarihi : 05.10.2010
Tasarım : ForumSal

 
  
5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir."Şikayet" buradan bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.
Forum Forumlar Forum Sitesi Etiket Sitemap